| Model | |
|---|---|
| Startpris | ~kr451,414 (Storbritannia) |
| Karosseritype | SUV |
| Verdenspremiere | søndag 5. mai 2024 |
| Leveringsstart | oktober 2025 |
| Modellstatus | I produksjon |
| WLTP-rekkevidde | 430-410 km (267-255 mi) |
| WLTP-forbruk | 14,00-14,68 kWh/100km (4,4-4,2 mi/kWh ) |
| WLTP-forbruk med ladetap | |
| EPA-rekkevidde | |
| EPA-forbruk | |
| Basic trim CLTC-rekkevidde | |
| 90km/t/56mph forbruk under perfekte forhold | 15 kWh/100km(4,1 mi/kWh ) |
| 90 km/t / 56 mph under ideelle forhold | 401 km (249 mi) |
| 70mph/112km/t forbruk under perfekte forhold | 22 kWh/100km(2,8 mi/kWh ) |
| 70 mph / 112 km/t under ideelle forhold | 274 km (170 mi) |
| 120km/t/75mph forbruk under perfekte forhold | 23 kWh/100km(2,7 mi/kWh ) |
| 120 km/t / 75 mph under ideelle forhold | 262 km (163 mi) |
| Toppfart | 175 km/t (109 mph) |
| Toppeffekt | 160 kW (217,5 hk / 214,6 bhp) |
| Elektrisk dreiemoment | 320 nm (236,2 ft-lb) |
| 0–100 km/t (0–62 mph) | 6,9 s |
| Drivtype | FWD |
| Motorkonfigurasjon | En motor frontaksel |
| Motorteknologi | PMSM |
| Forbremsetype | Flytende kaliper-skive (1 stempler) |
| Bakbremsetype | Flytende kaliper-skive (1 stempler) |
| Framskivediameter | 302 mm (11,89") |
| Bakskivediameter | |
| Front skivetype | Ventilert støpejern |
| Bakskivetype | Ventilert støpejern |
| Blendede bremser (regenerering via bremsepedal) | |
| Lift-up-regenerering (énpedalkjøring) | |
| Lift-up-regenereringsmodus(er) | Roll-modus |
| Lift-up-regenereringsnivåer | Auto / Low / Medium / High |
| Frirulling | |
| Adaptiv regenerering ved frirulling | |
| Antall fjæringsalternativer | 1 (Standard) |
| Fjæringstype foran | MacPherson-hjuloppheng |
| Fjæringstype bak | Multilenkeoppheng |
| Fjærtype foran | Spiralfjær |
| Fjærtype bak | Spiralfjær |
| Adaptiv demping foran | Ikke tilgjengelig |
| Adaptiv demping bak | Ikke tilgjengelig |
| Justerbar høyde foran | Ikke tilgjengelig |
| Justerbar høyde bak | Ikke tilgjengelig |
| Bakkeklaring | 170 - 173 mm (6,69" - 6,81") |
| Lengde | 4615 mm (181,7") |
| Høyde | 1670 mm (65,7") |
| Bredde uten speil | 1901 mm (74,8") |
| Bredde med speil | mm (") |
| Luftmotstandskoeffisient / Frontareal | 0,269 / Unknown |
| Akselavstand | 2750 mm (108,3") |
| Svingradius | 10,8 meter (425,2") |
| Egenvekt | 1740 kg (3836,0 lbs) |
| Maks tillatt totalvekt (GVWR) | 2215 kg (4883,2 lbs) |
| Maks taklast | 50 kg (110,2 lbs) |
| Maks last inkludert førervekt | 475 kg (1047,2 lbs) |
| Maks tilhengervekt med brems | Ikke tilgjengelig |
| Bagasjekapasitet | 461 liter (16,3 ft³) |
| Bagasjekapasitet med alle bakseter slått ned | 1877 liter (66,3 ft³) |
| HMI-type | Skjermfokus med spaker og knapper |
| Head-up display | Valgfri funksjon |
| Stemmestyring | Standard funksjon |
| Gestkontroll | Ikke tilgjengelig |
| Digitalt førerdisplay | Yes (2 valg) 10,2" 15,4" |
| Infotainmentskjerm | No |
| Innebygd navigasjon | Standard funksjon |
| Apple CarPlay-støtte | Standard funksjon |
| Støtte for Android Auto | Ikke tilgjengelig |
| Kartleverandør | |
| Online kartoppdateringer | Yes |
| Trafikk i sanntid | Yes |
| Ruteplanlegging med ladeplanlegging | Yes |
| Satellittkart | No |
| stemmestyrt | Yes |
| stemmeveiledning | Yes |
| LED Matrix-frontlykter | Ikke tilgjengelig |
| Autodempende frontlykter | Standard funksjon |
| Kurvelys | Ikke tilgjengelig |
| Svingbare frontlykter | Ikke tilgjengelig |
| Frontlyktspylere | Ikke tilgjengelig |
| ABS (blokkeringsfrie bremser) | Standard funksjon |
| Automatisk nødbrems | Standard funksjon |
| Automatisk nødstyring | Ikke tilgjengelig |
| Varsling for kryssende trafikk (CTA) | Ikke tilgjengelig |
| Varsling for kryssende trafikk bak (RCTA) | Standard funksjon |
| Trøtthetsvarsling | Standard funksjon |
| ESP/ESC (elektronisk stabilitetskontroll) | Standard funksjon |
| Blindsoneovervåking | Standard funksjon |
| Utstigningsvarsel | Standard funksjon |
| Kollisjonsvarsling | Standard funksjon |
| Filskiftevarsling | Standard funksjon |
| Filholderassistent | Standard funksjon |
| Nattkamera | Ikke tilgjengelig |
| Midtføringsassistent (LCA) / Autosteer | Standard funksjon |
| Ultralydsensorer |
|
| Kameraer |
|
| Radarsensorer |
|
| LiDAR-sensorer | Ikke tilgjengelig |
| ADAS-prosessorer |
|
| Bruttobatterikapasitet | 62 kWh |
| Netto batterikapasitet | 60,2 kWh |
| Katodematerialer | LFP |
| Nominell spenning | — |
| Batterivekt | — |
| Pakkekonfigurasjon | — |
| Batteritype | Celle til pakke |
| Batterikjemi | LFP |
| Ladekurve (klikk for full størrelse) |
|
| Maks DC-lading | 100 kW |
| Ladetid 0 - 100% | 1 h 8 m 23 s |
| Gjennomsnittlig ladehastighet 0-100% | 52,8 kW |
| Ladetid 10-100% | 1 h 4 m 27 s |
| Gjennomsnittlig ladehastighet 10-100% | 50,4 kW |
| Ladetid 10-80% | 30 m 1 s |
| Gjennomsnittlig ladehastighet 10-80% | 84,2 kW |
| Ladetid 10-90% | 41 m 36 s |
| Gjennomsnittlig ladehastighet 10-90% | 69,5 kW |
| Batteriforvarming ved navigasjon til lader | Standard funksjon |
| Manuell batterioppvarming | Ikke tilgjengelig |
| Interiørkategori | Funksjonell |
| Interiørkvalitet | Standard |
| Konsollutforming | Todelt midtkonsoll |
| Interiørdesign |
Midnight
Interiørfarger:
Blå
Setefarger: 1
Taktrekkfarger: 1
Cloud
Interiørfarger:
Beige
Svart
Setefarger: 1
Taktrekkfarger: 1
|
| Oppbevaring |
|
| Antall seter | 5 |
| tilvalg for forseter | 1 |
| Antall justeringsmåter (inkl. alternativer) | 4 |
| Justering av setedybde | Standard elektrisk funksjon |
| Justering av setehøyde | Standard elektrisk fører, ikke tilgjengelig passasjer |
| Justering av ryggvinkel | Standard elektrisk funksjon |
| Justering av sitteputevinkel | Ikke tilgjengelig |
| Høydejusterbar hodestøtte | Standard funksjon |
| Lengdejusterbar hodestøtte | Ikke tilgjengelig |
| Justerbar lårstøtte | Ikke tilgjengelig |
| Seteminne | Ukjent |
| Elektrisk korsryggstøtte | Ikke tilgjengelig |
| Seteventilasjon | Valgfri funksjon |
| Massasjefunksjon | Valgfri funksjon |
| Justering av ryggvinkel | Standard funksjon |
| Varmeseter | Ikke tilgjengelig |
| Seteventilasjon | Ikke tilgjengelig |
| Massasjefunksjon | Ikke tilgjengelig |
| Elektrisk korsryggstøtte | Ikke tilgjengelig |
| Fellbare seter | Standard funksjon |
| Lakksfarger | 5 |
| Felgalternativer | 2 |
| Felgstørrelse (foran/bak) |
225/55R18 / 225/55R18 235/50R19 / 235/50R19 |
| Tilgjengelige klimaanleggssystemer | 1 |
| Klimasoner | Dual zone:LeftFirstRow RightFirstRow |
| forvarming | Standard funksjon |
| Dyremodus | Ikke tilgjengelig |
| Campingmodus | Standard funksjon |
| Airbager |
|
| Setebelter |
|
| Nøkkelfri adgang | Standard funksjon |
| Nøkkelfri start | Standard funksjon |
| Bruk mobil som nøkkel | Standard funksjon |
| Alarmsystem | Standard funksjon |
| Dashbordkamera | Ikke tilgjengelig |
| Parkeringsovervåking | Ikke tilgjengelig |
| Appnavn | My Geely |
| Endre lademål | Yes |
| Se bilens plassering | Yes |
| Lås/lås opp bil | Yes |
| Åpne/lukke vinduer | Yes |
| Start/stopp forvarming | Yes |
| Fjernparkering | No |
| Planlegg lading | Yes |
| Se kjørehistorikk | No |
| Aktiver horn/lys | Yes |