| Model | |
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł194,616 (Holandia) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Premiera światowa | czwartek, 19 września 2024 |
| Początek dostaw | listopad 2024 |
| Status modelu | W produkcji |
| Zasięg WLTP | 437 km (272 mile) |
| Zużycie WLTP | 18,74 kWh/100km(3,3 mi/kWh ) |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | 20,9-20 kWh/100km (3,0-3,1 mi/kWh ) |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | 530 km (329 mile) |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 20,0 kWh/100km(3,1 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 410 km (255 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 24,1 kWh/100km(2,6 mi/kWh ) |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 340 km (211 mile) |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 26,9 kWh/100km(2,3 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 304 km (189 mile) |
| Prędkość maksymalna | 190 km/h (118 mph) |
| Moc szczytowa | 440 kW (598,2 hp / 590,0 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 720 nm (531,4 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 4 s |
| Rodzaj napędu | AWD |
| Konfiguracja silników | Jeden silnik na przedniej osi i jeden silnik na tylnej osi |
| Technologia silnika | PMSM |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem |
| Średnica przedniej tarczy | |
| Średnica tylnej tarczy | |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Wentylowane żeliwo |
| Typ tylnych tarcz | Wentylowane żeliwo |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Roll |
| Poziomy Lift-up-regen | Low / Medium / High |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 (MacPherson / Multilink) |
| Typ przedniego zawieszenia | Kolumna MacPhersona |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Niedostępne |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Niedostępne |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Niedostępne |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Niedostępne |
| Prześwit | 180 mm (7,09") |
| Długość | 4739 mm (186,6") |
| Wysokość | 1680 mm (66,1") |
| Szerokość bez lusterek | 1900 mm (74,8") |
| Szerokość z lusterkami | mm (") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | Unknown / Unknown |
| Rozstaw osi | 2825 mm (111,2") |
| Promień skrętu | 10,8 metr (425,2") |
| Masa własna | 1940 kg (4277,0 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2315 kg (5103,7 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 100 kg (220,5 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 375 kg (826,7 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 1500 kg (3306,9 lbs) |
| Pojemność bagażnika | 425 litr (15,0 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 1410 litr (49,8 cu-ft) |
| Typ HMI | Skupienie ekranu z dźwigniami i ograniczoną liczbą przycisków |
| Wyświetlacz head-up | Niedostępne |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | No |
| Ekran infotainmentu | No |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Niedostępne |
| Obsługa Android Auto | Niedostępne |
| Dostawca map | Leapmotor |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Yes |
| Mapa satelitarna | Unknown |
| sterowany głosem | Yes |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Niedostępne |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Funkcja standardowa |
| Światła doświetlające zakręty | Niedostępne |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja opcjonalna |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja standardowa |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR |
|
| procesory ADAS |
|
| Pojemność akumulatora brutto | 84 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 81,9 kWh |
| Materiały katodowe | LFP |
| Napięcie znamionowe | 683 V |
| Masa akumulatora | — |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | — |
| Rodzaj akumulatora | Cell-to-Chassis (CTC) |
| Chemia akumulatora | LFP |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 180 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 2 h 10 m 16 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 37,7 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 2 h 6 m 42 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 34,9 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 36 m 42 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 93,7 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 51 m 44 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 76,0 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Funkcja standardowa |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Funkcja standardowa |
| Kategoria wnętrza | Minimalistyczny |
| Jakość wnętrza | Wysoka jakość |
| Projekt konsoli | Dwupoziomowa konsola środkowa |
| Projekt wnętrza |
Hoshigaki purple
Kolory wnętrza:
Purpurowy
Czarny
Kolory siedzeń: 1
Kolory podsufitki: 1
Cabernet orange
Kolory wnętrza:
Pomarańczowy
Czarny
Kolory siedzeń: 1
Kolory podsufitki: 1
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | 4 |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Standardowy elektryczny fotel kierowcy, fotel pasażera niedostępny |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta siedziska | Niedostępne |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Funkcja standardowa |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Niedostępne |
| Pamięć | Nieznany |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Wentylacja siedzeń | Funkcja opcjonalna |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Regulacja kąta oparcia | Funkcja standardowa |
| Ogrzewanie siedzeń | Niedostępne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Funkcja standardowa |
| Kolory lakieru | 6 |
| Opcje felg | 2 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
235/55R18 / 235/55R18 245/45R20 / 245/45R20 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | 2-zone:LeftFirstRow RightFirstRow |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Funkcja standardowa |
| Tryb kempingowy | Funkcja standardowa |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja standardowa |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Funkcja standardowa |
| System alarmowy | Funkcja standardowa |
| Kamera samochodowa | Funkcja standardowa |
| Nadzór parkowania | Funkcja standardowa |
| Nazwa aplikacji | Leapmotor |
| Zmień cel ładowania | Yes |
| Zobacz lokalizację samochodu | Yes |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | No |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | No |
| Harmonogram ładowania | Yes |
| Zobacz historię jazdy | Yes |
| Aktywuj klakson/światła | Yes |