| Model | |
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł107,964 (Norwegia) |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Premiera światowa | poniedziałek, 1 lipca 2024 |
| Początek dostaw | marzec 2025 |
| Status modelu | W produkcji |
| Zasięg WLTP | 377-368 km (234-229 mile) |
| Zużycie WLTP | 13,79-14,13 kWh/100km (4,5-4,4 mi/kWh ) |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | 15,7-16,1 kWh/100km (4,0-3,9 mi/kWh ) |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 15 kWh/100km(4,1 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 347 km (216 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 20 kWh/100km(3,1 mi/kWh ) |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 260 km (162 mile) |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 21 kWh/100km(3,0 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 248 km (154 mile) |
| Prędkość maksymalna | 160 km/h (99 mph) |
| Moc szczytowa | 125 kW (170,0 hp / 167,6 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 310 nm (228,8 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 9,2 s |
| Rodzaj napędu | RWD |
| Konfiguracja silników | Jednosilnikowa tylna oś |
| Technologia silnika | PMSM |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (2 tłoki) |
| Typ tylnych hamulców | Bęben hamulcowy |
| Średnica przedniej tarczy | 358 mm (14,09") |
| Średnica tylnej tarczy | hamulec bębnowy |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Żeliwne |
| Typ tylnych tarcz | hamulec bębnowy |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Roll |
| Poziomy Lift-up-regen | High / Medium |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 (Standard) |
| Typ przedniego zawieszenia | Kolumna MacPhersona |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Niedostępne |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Niedostępne |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Niedostępne |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Niedostępne |
| Prześwit | 186 mm (7,32") |
| Długość | 4488 mm (176,7") |
| Wysokość | 1654 mm (65,1") |
| Szerokość bez lusterek | 1884 mm (74,2") |
| Szerokość z lusterkami | 2148 mm (84,6") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,26 / Unknown |
| Rozstaw osi | 2770 mm (109,1") |
| Promień skrętu | 9,3 metr (366,1") |
| Masa własna | 1874 kg (4131,5 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2427 kg (5350,6 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 553 kg (1219,2 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 1000 kg (2204,6 lbs) |
| Pojemność bagażnika | 470 litr (16,6 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 1580 litr (55,8 cu-ft) |
| Typ HMI | Skupienie ekranu z dźwigniami i przyciskami |
| Wyświetlacz head-up | Funkcja opcjonalna |
| Sterowanie głosowe | Niedostępne |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 5,3" |
| Ekran infotainmentu | Yes 13" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Funkcja standardowa |
| Dostawca map | TomTom |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Yes |
| Mapa satelitarna | Unknown |
| sterowany głosem | Yes |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Niedostępne |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Funkcja opcjonalna |
| Światła doświetlające zakręty | Niedostępne |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Niedostępne |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR | Brak danych |
| procesory ADAS | — |
| Pojemność akumulatora brutto | 55 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 52 kWh |
| Materiały katodowe | NMC811 |
| Napięcie znamionowe | 350 V |
| Masa akumulatora | — |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | 96s2p |
| Rodzaj akumulatora | Cell to Module |
| Chemia akumulatora | NMC811 |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 145 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 43 m 43 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 71,3 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 40 m 56 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 68,6 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 24 m 19 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 89,8 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 30 m 55 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 80,7 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Funkcja standardowa |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Funkcja standardowa |
| Kategoria wnętrza | Skoncentrowany na kierowcy |
| Jakość wnętrza | Wysoka jakość |
| Projekt konsoli | Dwupoziomowa konsola środkowa |
| Projekt wnętrza |
Studio Design Selection
Kolory wnętrza:
Czarny
Szary
Kolory siedzeń: 1
Kolory podsufitki: 1
Lodge Design Selection
Kolory wnętrza:
Szary
Kolory siedzeń: 1
Kolory podsufitki: 1
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 2 (Standard, Comfort) |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | N/A, N/A |
| Regulacja głębokości siedzenia | Funkcja standardowa / Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości siedzenia | Funkcja standardowa / Funkcja standardowa |
| Regulacja kąta oparcia | Funkcja standardowa / Funkcja standardowa |
| Regulacja kąta siedziska | Niedostępne / Niedostępne |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Funkcja standardowa / Niedostępne |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne / Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Niedostępne / Standardowy fotel pasażera |
| Pamięć | Niedostępne / Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Standardowy fotel pasażera / Funkcja standardowa |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne / Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne / Niedostępne |
| Regulacja kąta oparcia | Niedostępne |
| Ogrzewanie siedzeń | Niedostępne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Standardowa funkcja, fotele zewnętrzne |
| Kolory lakieru | 9 |
| Opcje felg | 4 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
235/55R19 / 255/50R19 235/50R20 / 255/45R20 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 2 (2-zone Climatronic, 3-zone Climatronic) |
| Strefy klimatyzacji | 2-zone Climatronic:LeftFirstRow RightFirstRow/3-zone Climatronic:LeftFirstRow RightFirstRow SecondRow |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Niedostępne |
| Tryb kempingowy | Niedostępne |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja opcjonalna |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Niedostępne |
| System alarmowy | Funkcja opcjonalna |
| Kamera samochodowa | Niedostępne |
| Nadzór parkowania | Niedostępne |
| Nazwa aplikacji | MySkoda |
| Zmień cel ładowania | Yes |
| Zobacz lokalizację samochodu | Yes |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | No |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | Yes |
| Harmonogram ładowania | Yes |
| Zobacz historię jazdy | Yes |
| Aktywuj klakson/światła | No |