| Model |
|
|---|---|
| Cena początkowa | Unknown |
| Typ nadwozia | Pick-up |
| Premiera światowa | poniedziałek, 26 listopada 2018 |
| Początek dostaw | wrzesień 2021 |
| Status modelu | W produkcji |
| Zasięg WLTP | |
| Zużycie WLTP | |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | |
| Zasięg EPA | 420 mile (676 km) |
| Zużycie EPA | 2,9 mi/kWh (21,2 kWh/100km) |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 25 kWh/100km(2,5 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 572 km (356 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 25,8 kWh/100km(2,4 mi/kWh ) |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 554 km (344 mile) |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 30 kWh/100km(2,1 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 477 km (296 mile) |
| Prędkość maksymalna | 201 km/h (125 mph) |
| Moc szczytowa | 495 kW (673,0 hp / 663,8 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 1124 nm (829,5 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 3,5 s |
| Rodzaj napędu | AWD |
| Konfiguracja silników | Jeden silnik na przedniej osi i jeden silnik na tylnej osi |
| Technologia silnika | PMSM |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem (4 tłoki) |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (1 tłoki) |
| Średnica przedniej tarczy | 343 mm (13,50") |
| Średnica tylnej tarczy | 328 mm (12,91") |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Żeliwne |
| Typ tylnych tarcz | Żeliwne |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Hold |
| Poziomy Lift-up-regen | High / Medium |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 (Air Suspension) |
| Typ przedniego zawieszenia | Podwójne wahacze |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna pneumatyczna |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna pneumatyczna |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Funkcja standardowa |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Funkcja standardowa |
| Prześwit | 205 - 378 mm (8,07" - 14,88") |
| Długość | 5514 mm (217,1") |
| Wysokość | 1986 mm (78,2") |
| Szerokość bez lusterek | 2014 mm (79,3") |
| Szerokość z lusterkami | 2078 mm (81,8") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,3 / Unknown |
| Rozstaw osi | 3449 mm (135,8") |
| Promień skrętu | 13,7 metr (539,4") |
| Masa własna | 2858 kg (6300,8 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 3870 kg (8531,9 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 113 kg (249,1 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 1012 kg (2231,1 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 5000 kg (11023,1 lbs) |
| Pojemność bagażnika | |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | |
| Objętość skrzyni ładunkowej | 1925 litr (68,0 cu-ft) |
| Długość skrzyni ładunkowej | 1371 mm (54,0") |
| Szerokość skrzyni ładunkowej | 1275 mm (50,2") |
| Typ HMI | Interfejs oparty na ekranie z ograniczoną liczbą przycisków |
| Wyświetlacz head-up | Niedostępne |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | No |
| Ekran infotainmentu | No |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Niedostępne |
| Obsługa Android Auto | Niedostępne |
| Dostawca map | Google Maps |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Yes |
| Mapa satelitarna | Yes |
| sterowany głosem | Yes |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Funkcja standardowa |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Funkcja standardowa |
| Światła doświetlające zakręty | Funkcja standardowa |
| Reflektory skrętne | Funkcja standardowa |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Niedostępne |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja standardowa |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR | Brak danych |
| pl Sensors.Processors |
|
| Pojemność akumulatora brutto | 149 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 143 kWh |
| Materiały katodowe | NMC811 |
| Napięcie znamionowe | 392 V |
| Masa akumulatora | — |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | 108s72p |
| Rodzaj akumulatora | Cylindrical |
| Chemia akumulatora | NMC811 |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 207 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 2 h 11 m 18 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 65,3 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 2 h 6 m 40 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 61,0 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 47 m 22 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 126,8 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 1 h 5 m 11 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 105,3 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Funkcja standardowa |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Funkcja standardowa |
| Kategoria wnętrza | Funkcjonalny |
| Jakość wnętrza | Wysoka jakość |
| Projekt konsoli | — |
| Projekt wnętrza |
Standard
Kolory wnętrza:
Czarny
Zielony
Niebieski
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | 8 |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta siedziska | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Niedostępne |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Niedostępne |
| Pamięć | Funkcja standardowa |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Standardowa funkcja elektryczna |
| Wentylacja siedzeń | Funkcja standardowa |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Regulacja kąta oparcia | Niedostępne |
| Ogrzewanie siedzeń | Standardowa funkcja, fotele zewnętrzne |
| Wentylacja siedzeń | Nieznany |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Funkcja standardowa |
| Kolory lakieru | 9 |
| Opcje felg | 1 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
275/65R20 / 275/65R20 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | :LeftFirstRow RightFirstRow LeftSecondRow RightSecondRow |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Funkcja standardowa |
| Tryb kempingowy | Funkcja standardowa |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja standardowa |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Funkcja standardowa |
| System alarmowy | Funkcja standardowa |
| Kamera samochodowa | Niedostępne |
| Nadzór parkowania | Niedostępne |
| Nazwa aplikacji | Rivian |
| Zmień cel ładowania | Yes |
| Zobacz lokalizację samochodu | Yes |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | Yes |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | No |
| Harmonogram ładowania | Yes |
| Zobacz historię jazdy | Yes |
| Aktywuj klakson/światła | Yes |