| Model |
|
|---|---|
| Cena początkowa | Unknown |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Premiera światowa | Unknown |
| Początek dostaw | Unknown |
| Status modelu | Unknown |
| Zasięg WLTP | 404-385 km (251-239 mile) |
| Zużycie WLTP | 12,57-13,19 kWh/100km (4,9-4,7 mi/kWh ) |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | 15,3-15,9 kWh/100km (4,1-3,9 mi/kWh ) |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 14,5 kWh/100km(4,3 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 350 km (218 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 22 kWh/100km(2,8 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 231 km (144 mile) |
| Prędkość maksymalna | 150 km/h (93 mph) |
| Moc szczytowa | 115 kW (156,4 hp / 154,2 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 260 nm (191,9 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 9 s |
| Rodzaj napędu | FWD |
| Konfiguracja silników | Jednosilnikowa przednia oś |
| Technologia silnika | |
| Typ przednich hamulców | pl DriveTrain.Brakes.Front.BrakeType. |
| Typ tylnych hamulców | pl DriveTrain.Brakes.Front.BrakeType. |
| Średnica przedniej tarczy | |
| Średnica tylnej tarczy | |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Unknown |
| Typ tylnych tarcz | Unknown |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | |
| Poziomy Lift-up-regen | |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 () |
| Typ przedniego zawieszenia | Kolumna MacPhersona |
| Typ tylnego zawieszenia | Belka skrętna |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Niedostępne |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Niedostępne |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Niedostępne |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Niedostępne |
| Prześwit | 200 mm (7,87") |
| Długość | 4084 mm (160,8") |
| Wysokość | 1528 mm (60,2") |
| Szerokość bez lusterek | 1776 mm (69,9") |
| Szerokość z lusterkami | mm (") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,33 / 2,25 m² (24,2 sq ft) |
| Rozstaw osi | 2562 mm (100,9") |
| Promień skrętu | 10,5 metr (413,4") |
| Masa własna | 1520 kg (3351,0 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2025 kg (4464,4 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 505 kg (1113,3 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | Brak danych |
| Pojemność bagażnika | 355 litr (12,5 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 1050 litr (37,1 cu-ft) |
| Typ HMI | |
| Wyświetlacz head-up | Funkcja standardowa |
| Sterowanie głosowe | Unknown |
| Sterowanie gestami | Unknown |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 10,25" |
| Ekran infotainmentu | Yes 10,25" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Funkcja standardowa |
| Dostawca map | |
| Aktualizacje map online | Unknown |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Unknown |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Unknown |
| Mapa satelitarna | Unknown |
| sterowany głosem | Unknown |
| prowadzenie głosowe | Unknown |
| Reflektory LED matrycowe | Funkcja standardowa |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Niedostępne |
| Światła doświetlające zakręty | Niedostępne |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Unknown |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Unknown |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Unknown |
| Ostrzeżenie o senności | Unknown |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Unknown |
| Monitorowanie martwego pola | Unknown |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Unknown |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Unknown |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Unknown |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Niedostępne |
| Czujniki ultradźwiękowe | |
| Kamery | |
| Czujniki radarowe | |
| Czujniki LiDAR | |
| Pojemność akumulatora brutto | 54 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 50,8 kWh |
| Materiały katodowe | NMC811 |
| Napięcie znamionowe | 377 V |
| Masa akumulatora | |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | 102s1p |
| Rodzaj akumulatora | |
| Chemia akumulatora | NMC811 |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 100 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 54 m 26 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 56,0 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 50 m 18 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 54,5 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 29 m 6 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 73,3 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 37 m 28 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 65,1 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Unknown |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Unknown |
| Kategoria wnętrza | |
| Jakość wnętrza | pl Interior.Quality.NotSet |
| Projekt konsoli | pl Interior.ConsoleDesign.NotSet |
| Projekt wnętrza | |
| Przechowywanie | Brak danych |
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | N/A |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Niedostępne |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna |
| Regulacja kąta siedziska | Niedostępne |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Nieznany |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Niedostępne |
| Pamięć | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Opcjonalna funkcja elektryczna |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Funkcja opcjonalna |
| Regulacja kąta oparcia | Nieznany |
| Ogrzewanie siedzeń | Nieznany |
| Wentylacja siedzeń | Nieznany |
| Funkcja masażu | Nieznany |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Nieznany |
| Składane fotele | Funkcja standardowa |
| Kolory lakieru | 5 |
| Opcje felg | 5 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
215/60R17 / 215/60R17 215/55R18 / 215/55R18 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Unknown |
| Tryb kempingowy | Unknown |
| Poduszki powietrzne | Brak danych |
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja standardowa |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Unknown |
| System alarmowy | Unknown |
| Kamera samochodowa | Unknown |
| Nadzór parkowania | Unknown |
| Nazwa aplikacji | |
| Zmień cel ładowania | Unknown |
| Zobacz lokalizację samochodu | Unknown |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Unknown |
| Otwórz/zamknij szyby | Unknown |
| Wstępne przygotowanie | Unknown |
| Zdalne parkowanie | Unknown |
| Harmonogram ładowania | Unknown |
| Zobacz historię jazdy | Unknown |
| Aktywuj klakson/światła | Unknown |