| Model |
|
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł193,480 (USA) |
| Typ nadwozia | SUV coupé |
| Premiera światowa | środa, 15 lipca 2020 |
| Początek dostaw | styczeń 2022 |
| Status modelu | W produkcji |
| Zasięg WLTP | 515-459 km (320-285 mile) |
| Zużycie WLTP | 16,89-18,95 kWh/100km (3,7-3,3 mi/kWh ) |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | 19,3-19,5 kWh/100km (3,2-3,2 mi/kWh ) |
| Zasięg EPA | 267 mile (430 km) |
| Zużycie EPA | 3,1 mi/kWh (20,2 kWh/100km) |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 18 kWh/100km(3,5 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 483 km (300 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 20 kWh/100km(3,1 mi/kWh ) |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 435 km (270 mile) |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 26 kWh/100km(2,4 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 335 km (208 mile) |
| Prędkość maksymalna | 200 km/h (124 mph) |
| Moc szczytowa | 225 kW (305,9 hp / 301,7 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 600 nm (442,8 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 5,7 s |
| Rodzaj napędu | AWD |
| Konfiguracja silników | Jeden silnik na przedniej osi i jeden silnik na tylnej osi |
| Technologia silnika | WRSM |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (1 tłoki) |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (1 tłoki) |
| Średnica przedniej tarczy | 350 mm (13,78") |
| Średnica tylnej tarczy | 308 mm (12,13") |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Wentylowane żeliwo |
| Typ tylnych tarcz | Wentylowane żeliwo |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Creep |
| Poziomy Lift-up-regen | D / B / e-Pedal |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 (standard) |
| Typ przedniego zawieszenia | Kolumna MacPhersona |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Niedostępne |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Niedostępne |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Niedostępne |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Niedostępne |
| Prześwit | 170 mm (6,69") |
| Długość | 4595 mm (180,9") |
| Wysokość | 1660 mm (65,4") |
| Szerokość bez lusterek | 1850 mm (72,8") |
| Szerokość z lusterkami | 2172 mm (85,5") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,297 / 2,58 m² (27,8 sq ft) |
| Rozstaw osi | 2775 mm (109,3") |
| Promień skrętu | 10,8 metr (425,2") |
| Masa własna | 1875 kg (4133,7 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2400 kg (5291,1 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 525 kg (1157,4 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 1500 kg (3306,9 lbs) |
| Pojemność bagażnika | 415 litr (14,7 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 1490 litr (52,6 cu-ft) |
| Typ HMI | Interfejs oparty na ekranie z ograniczoną liczbą przycisków |
| Wyświetlacz head-up | Funkcja opcjonalna |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | No |
| Ekran infotainmentu | No |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Funkcja standardowa |
| Dostawca map | TomTom |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Yes |
| Mapa satelitarna | Unknown |
| sterowany głosem | Yes |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Funkcja opcjonalna |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Funkcja standardowa |
| Światła doświetlające zakręty | Unknown |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Funkcja opcjonalna |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja standardowa |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR | — |
| pl Sensors.Processors |
|
| Pojemność akumulatora brutto | 91 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 87 kWh |
| Materiały katodowe | NMC811 |
| Napięcie znamionowe | 352 V |
| Masa akumulatora | 578 kg (1274,3 lbs) |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | 96s4p |
| Rodzaj akumulatora | Prismatic |
| Chemia akumulatora | NMC811 |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 130 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 1 h 4 m 42 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 80,7 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 58 m 31 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 80,3 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 34 m 48 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 105,0 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 42 m 24 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 98,5 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Niedostępne |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Funkcja standardowa |
| Kategoria wnętrza | Minimalistyczny |
| Jakość wnętrza | Standardowy |
| Projekt konsoli | — |
| Projekt wnętrza |
Standard
Kolory wnętrza:
Czarny
Szary
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | N/A |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna |
| Regulacja kąta siedziska | Niedostępne |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Funkcja standardowa |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Niedostępne |
| Pamięć | Funkcja opcjonalna |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Nieznany |
| Wentylacja siedzeń | Funkcja opcjonalna |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja, fotele zewnętrzne |
| Ogrzewanie siedzeń | Opcjonalna funkcja, fotele zewnętrzne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Standardowa funkcja, fotele zewnętrzne |
| Kolory lakieru | 9 |
| Opcje felg | 2 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
235/55R19 / 235/55R19 255/45R20 / 255/45R20 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | 2-zone:Driver Passenger |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Niedostępne |
| Tryb kempingowy | Niedostępne |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja opcjonalna |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Funkcja opcjonalna |
| System alarmowy | Funkcja standardowa |
| Kamera samochodowa | Niedostępne |
| Nadzór parkowania | Niedostępne |
| Nazwa aplikacji | MyNissan |
| Zmień cel ładowania | Yes |
| Zobacz lokalizację samochodu | Yes |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | No |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | No |
| Harmonogram ładowania | Yes |
| Zobacz historię jazdy | No |
| Aktywuj klakson/światła | Yes |