| Model |
|
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł161,980 (USA) |
| Typ nadwozia | SUV coupé |
| Premiera światowa | Unknown |
| Początek dostaw | Unknown |
| Status modelu | Unknown |
| Zasięg WLTP | 400 km (249 mile) |
| Zużycie WLTP | 17,50 kWh/100km(3,6 mi/kWh ) |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | 19,5 kWh/100km(3,2 mi/kWh ) |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 18 kWh/100km(3,5 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 389 km (242 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 20,1 kWh/100km(3,1 mi/kWh ) |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 348 km (216 mile) |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 24 kWh/100km(2,6 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 292 km (182 mile) |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h (112 mph) |
| Moc szczytowa | 258 kW (350,8 hp / 346,0 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 580 nm (428,0 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 5,8 s |
| Rodzaj napędu | AWD |
| Konfiguracja silników | Jeden silnik na przedniej osi i jeden silnik na tylnej osi |
| Technologia silnika | |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem |
| Średnica przedniej tarczy | 457 mm (17,99") |
| Średnica tylnej tarczy | 432 mm (17,01") |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Żeliwne |
| Typ tylnych tarcz | Żeliwne |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Hold lub Roll |
| Poziomy Lift-up-regen | |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 () |
| Typ przedniego zawieszenia | Kolumna MacPhersona |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Niedostępne |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Niedostępne |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Niedostępne |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Niedostępne |
| Prześwit | 147 mm (5,79") |
| Długość | 4713 mm (185,6") |
| Wysokość | 1624 mm (63,9") |
| Szerokość bez lusterek | 1881 mm (74,1") |
| Szerokość z lusterkami | 2091 mm (82,3") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | Unknown / Unknown |
| Rozstaw osi | 2984 mm (117,5") |
| Promień skrętu | 11,6 metr (456,7") |
| Masa własna | 2063 kg (4548,1 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2640 kg (5820,2 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 577 kg (1272,1 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 750 kg (1653,5 lbs) |
| Pojemność bagażnika | 402 litr (14,2 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 1420 litr (50,1 cu-ft) |
| Typ HMI | |
| Wyświetlacz head-up | Unknown |
| Sterowanie głosowe | Unknown |
| Sterowanie gestami | Unknown |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 10,2" |
| Ekran infotainmentu | Yes 15,5" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Funkcja standardowa |
| Dostawca map | |
| Aktualizacje map online | Unknown |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Unknown |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Unknown |
| Mapa satelitarna | Unknown |
| sterowany głosem | Unknown |
| prowadzenie głosowe | Unknown |
| Reflektory LED matrycowe | Niedostępne |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Niedostępne |
| Światła doświetlające zakręty | Niedostępne |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o senności | Unknown |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Unknown |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja standardowa |
| Czujniki ultradźwiękowe | |
| Kamery | |
| Czujniki radarowe | |
| Czujniki LiDAR | |
| Pojemność akumulatora brutto | 75,7 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 70 kWh |
| Materiały katodowe | NMC |
| Napięcie znamionowe | 360 V |
| Masa akumulatora | 485 kg (1069,2 lbs) |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | 96s3p |
| Rodzaj akumulatora | |
| Chemia akumulatora | NMC |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 150 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 1 h 59 m 27 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 35,2 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 1 h 54 m 4 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 33,1 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 34 m 57 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 84,1 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 1 h 14 m 12 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 45,3 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Funkcja standardowa |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Niedostępne |
| Kategoria wnętrza | |
| Jakość wnętrza | pl Interior.Quality.NotSet |
| Projekt konsoli | pl Interior.ConsoleDesign.NotSet |
| Projekt wnętrza | |
| Przechowywanie | Brak danych |
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | 6 |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta siedziska | Niedostępne |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Funkcja standardowa |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Niedostępne |
| Pamięć | Standardowy fotel kierowcy, fotel pasażera niedostępny |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Standardowa funkcja elektryczna |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Regulacja kąta oparcia | Nieznany |
| Ogrzewanie siedzeń | Niedostępne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Funkcja standardowa |
| Kolory lakieru | 8 |
| Opcje felg | 2 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
225/60R18 / 225/60R18 225/60R19 / 225/60R19 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | :FrontLeft FrontRight SecondRow |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Niedostępne |
| Tryb kempingowy | Niedostępne |
| Poduszki powietrzne | Brak danych |
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja standardowa |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Unknown |
| System alarmowy | Unknown |
| Kamera samochodowa | Unknown |
| Nadzór parkowania | Unknown |
| Nazwa aplikacji | |
| Zmień cel ładowania | Unknown |
| Zobacz lokalizację samochodu | Unknown |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Unknown |
| Otwórz/zamknij szyby | Unknown |
| Wstępne przygotowanie | Unknown |
| Zdalne parkowanie | Unknown |
| Harmonogram ładowania | Unknown |
| Zobacz historię jazdy | Unknown |
| Aktywuj klakson/światła | Unknown |