| Model |
|
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł287,964 (Norwegia) |
| Typ nadwozia | MPV |
| Premiera światowa | piątek, 25 kwietnia 2025 |
| Początek dostaw | styczeń 2026 |
| Status modelu | Zapowiedziany |
| Zasięg WLTP | 580 km (360 mile) |
| Zużycie WLTP | 16,38 kWh/100km(3,8 mi/kWh ) |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | 640 km (398 mile) |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 21 kWh/100km(3,0 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 452 km (281 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 22 kWh/100km(2,8 mi/kWh ) |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 432 km (268 mile) |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 25 kWh/100km(2,5 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 380 km (236 mile) |
| Prędkość maksymalna | 200 km/h (124 mph) |
| Moc szczytowa | 370 kW (503,1 hp / 496,2 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 640 nm (472,3 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 5,9 s |
| Rodzaj napędu | AWD |
| Konfiguracja silników | Jeden silnik na przedniej osi i jeden silnik na tylnej osi |
| Technologia silnika | PMSM |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem (4 tłoki) |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (1 tłoki) |
| Średnica przedniej tarczy | |
| Średnica tylnej tarczy | |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Wentylowane żeliwo |
| Typ tylnych tarcz | Wentylowane żeliwo |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Hold lub Roll |
| Poziomy Lift-up-regen | Low / Medium / High |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 () |
| Typ przedniego zawieszenia | Podwójne wahacze |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna pneumatyczna |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna pneumatyczna |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Funkcja standardowa |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Funkcja standardowa |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Funkcja standardowa |
| Prześwit | 130 - 220 mm (5,12" - 8,66") |
| Długość | 5316 mm (209,3") |
| Wysokość | 1785 mm (70,3") |
| Szerokość bez lusterek | 1988 mm (78,3") |
| Szerokość z lusterkami | mm (") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,223 / Unknown |
| Rozstaw osi | 3160 mm (124,4") |
| Promień skrętu | 10,8 metr (425,2") |
| Masa własna | 2755 kg (6073,7 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 3320 kg (7319,3 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 565 kg (1245,6 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 1500 kg (3306,9 lbs) |
| Pojemność bagażnika | 721 litr (25,5 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | (2554 litr / 90,2 cu-ft ze złożonym trzecim rzędem) |
| Typ HMI | Skupienie ekranu z dźwigniami i przyciskami |
| Wyświetlacz head-up | Funkcja standardowa |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 10,25" |
| Ekran infotainmentu | Yes 17,3" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Funkcja standardowa |
| Dostawca map | |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Yes |
| Mapa satelitarna | Unknown |
| sterowany głosem | Yes |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Niedostępne |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Funkcja standardowa |
| Światła doświetlające zakręty | Niedostępne |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja standardowa |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR | — |
| pl Sensors.Processors | — |
| Pojemność akumulatora brutto | 110 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 95 kWh |
| Materiały katodowe | NMC811 |
| Napięcie znamionowe | — |
| Masa akumulatora | — |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | — |
| Rodzaj akumulatora | Cell to Pack |
| Chemia akumulatora | NMC811 |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 545 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 40 m 14 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 141,7 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 37 m 20 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 137,4 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 13 m 13 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 301,8 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 18 m 54 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 241,2 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Funkcja standardowa |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Unknown |
| Kategoria wnętrza | Minimalistyczny |
| Jakość wnętrza | Premium |
| Projekt konsoli | Dwupoziomowa konsola środkowa |
| Projekt wnętrza |
Meteorite Black with dark headliner
Kolory wnętrza:
Czarny
Coffee with dark headliner
Kolory wnętrza:
Brązowy
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 7 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | 8 |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Regulacja kąta siedziska | Standardowy elektryczny fotel kierowcy, fotel pasażera niedostępny |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Funkcja standardowa |
| Regulowany na długość zagłówek | Funkcja standardowa |
| Regulacja podparcia ud | Funkcja standardowa |
| Pamięć | Funkcja standardowa |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Standardowa funkcja elektryczna |
| Wentylacja siedzeń | Funkcja standardowa |
| Funkcja masażu | Funkcja standardowa |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja elektryczna |
| Ogrzewanie siedzeń | Funkcja standardowa |
| Wentylacja siedzeń | Funkcja standardowa |
| Funkcja masażu | Funkcja standardowa |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Standardowa funkcja elektryczna |
| Składane fotele | Niedostępne |
| Kolory lakieru | 4 |
| Opcje felg | 1 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
255/50R20 / 255/50R20 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | intelligent five-zone climate control:LeftFirstRow RightFirstRow LeftSecondRow RightSecondRow ThirdRow |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Unknown |
| Tryb kempingowy | Unknown |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja standardowa |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Funkcja standardowa |
| System alarmowy | Funkcja standardowa |
| Kamera samochodowa | Funkcja standardowa |
| Nadzór parkowania | Funkcja standardowa |
| Nazwa aplikacji | XPENG |
| Zmień cel ładowania | Yes |
| Zobacz lokalizację samochodu | Yes |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | Yes |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | Yes |
| Harmonogram ładowania | Yes |
| Zobacz historię jazdy | Yes |
| Aktywuj klakson/światła | Yes |