| Model | |
|---|---|
| Cena początkowa | ~zł201,600 (USA) |
| Typ nadwozia | SUV |
| Premiera światowa | czwartek, 6 października 2022 |
| Początek dostaw | marzec 2024 |
| Status modelu | W produkcji |
| Zasięg WLTP | |
| Zużycie WLTP | |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | |
| Zasięg EPA | 281-273 mile (452-439 km) |
| Zużycie EPA | 3,120,1-3,0 mi/kWh (20,1-20,7 kWh/100km ) |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | 18 kWh/100km(3,5 mi/kWh ) |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | 506 km (314 mile) |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 23 kWh/100km(2,7 mi/kWh ) |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | 396 km (246 mile) |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 25 kWh/100km(2,5 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 364 km (226 mile) |
| Prędkość maksymalna | 185 km/h (115 mph) |
| Moc szczytowa | 214 kW (291,0 hp / 287,0 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 451 nm (332,8 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 6 s |
| Rodzaj napędu | AWD |
| Konfiguracja silników | Jeden silnik na przedniej osi i jeden silnik na tylnej osi |
| Technologia silnika | PMSM |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z nieruchomym zaciskiem (4 tłoki) |
| Typ tylnych hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (1 tłoki) |
| Średnica przedniej tarczy | 321 mm (12,64") |
| Średnica tylnej tarczy | 345 mm (13,58") |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Wentylowane żeliwo |
| Typ tylnych tarcz | Żeliwne |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Hold |
| Poziomy Lift-up-regen | Off / Norman / Hard |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 1 (standard) |
| Typ przedniego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna śrubowa |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Niedostępne |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Niedostępne |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Niedostępne |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Niedostępne |
| Prześwit | 206 mm (8,11") |
| Długość | 4877 mm (192,0") |
| Wysokość | 1634 mm (64,3") |
| Szerokość bez lusterek | 1989 mm (78,3") |
| Szerokość z lusterkami | 2270 mm (89,4") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | Unknown / Unknown |
| Rozstaw osi | 3094 mm (121,8") |
| Promień skrętu | 10,5 metr (413,4") |
| Masa własna | 2306 kg (5083,9 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2845 kg (6272,1 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 539 kg (1188,3 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 680 kg (1499,1 lbs) |
| Pojemność bagażnika | 671 litr (23,7 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 1300 litr (45,9 cu-ft) |
| Typ HMI | Skupienie ekranu z dźwigniami i przyciskami |
| Wyświetlacz head-up | Funkcja opcjonalna |
| Sterowanie głosowe | Funkcja standardowa |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 11" |
| Ekran infotainmentu | Yes 11,3" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja standardowa |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja standardowa |
| Obsługa Android Auto | Funkcja standardowa |
| Dostawca map | |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Yes |
| Mapa satelitarna | No |
| sterowany głosem | Yes |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Niedostępne |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Funkcja standardowa |
| Światła doświetlające zakręty | Niedostępne |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Niedostępne |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja standardowa |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Niedostępne |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR | Brak danych |
| procesory ADAS | — |
| Pojemność akumulatora brutto | 93 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 91 kWh |
| Materiały katodowe | NCMA |
| Napięcie znamionowe | 296 V |
| Masa akumulatora | 565 kg (1245,6 lbs) |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | 80s3p |
| Rodzaj akumulatora | Cell to Module |
| Chemia akumulatora | NCMA |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 150 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 1 h 26 m 49 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 62,9 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 1 h 22 m 36 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 59,5 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 34 m 39 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 110,3 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 48 m 43 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 89,6 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Funkcja standardowa |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Funkcja standardowa |
| Kategoria wnętrza | Skoncentrowany na kierowcy |
| Jakość wnętrza | Wysoka jakość |
| Projekt konsoli | Dwupoziomowa konsola środkowa |
| Projekt wnętrza |
Black
Kolory wnętrza:
Czarny
Light Gray
Kolory wnętrza:
Szary
Jasnoszary
Brown
Kolory wnętrza:
Brązowy
Czarny
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 1 |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | N/A |
| Regulacja głębokości siedzenia | Nieznany |
| Regulacja wysokości siedzenia | Nieznany |
| Regulacja kąta oparcia | Nieznany |
| Regulacja kąta siedziska | Standardowy elektryczny fotel kierowcy, fotel pasażera niedostępny |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Funkcja standardowa |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Niedostępne |
| Pamięć | Nieznany |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Standardowy elektryczny fotel kierowcy, fotel pasażera niedostępny |
| Wentylacja siedzeń | Funkcja opcjonalna |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Regulacja kąta oparcia | Funkcja standardowa |
| Ogrzewanie siedzeń | Niedostępne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne |
| Składane fotele | Funkcja standardowa |
| Kolory lakieru | 7 |
| Opcje felg | 2 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
255/60R19 / 255/60R19 275/45R21 / 275/45R21 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 1 |
| Strefy klimatyzacji | Dual-zone:FrontLeft FrontRight |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Niedostępne |
| Tryb kempingowy | Niedostępne |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja standardowa |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Unknown |
| System alarmowy | Unknown |
| Kamera samochodowa | Unknown |
| Nadzór parkowania | Unknown |
| Nazwa aplikacji | HondaLink |
| Zmień cel ładowania | Yes |
| Zobacz lokalizację samochodu | Yes |
| Zablokuj/odblokuj samochód | Yes |
| Otwórz/zamknij szyby | No |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | No |
| Harmonogram ładowania | No |
| Zobacz historię jazdy | No |
| Aktywuj klakson/światła | Yes |