| Model |
|
|---|---|
| Cena początkowa | Unknown |
| Typ nadwozia | SUV |
| Premiera światowa | środa, 14 kwietnia 2021 |
| Początek dostaw | styczeń 2022 |
| Status modelu | Wycofany |
| Zasięg WLTP | 521-447 km (324-278 mile) |
| Zużycie WLTP | 14,70-17,14 kWh/100km (4,2-3,6 mi/kWh ) |
| Zużycie WLTP z uwzględnieniem strat ładowania | 17,3-20 kWh/100km (3,6-3,1 mi/kWh ) |
| Zasięg EPA | |
| Zużycie EPA | |
| Zasięg CLTC wersji podstawowej | |
| Zużycie 90kmh/56mph w idealnych warunkach | |
| Zasięg 90kmh/56mph w idealnych warunkach. | |
| Zużycie 70mph/112kmh w idealnych warunkach | |
| Zasięg 70mph/112kmh w idealnych warunkach | |
| Zużycie 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 22 kWh/100km(2,8 mi/kWh ) |
| Zasięg 120kmh/75mph w idealnych warunkach | 348 km (216 mile) |
| Prędkość maksymalna | 160 km/h (99 mph) |
| Moc szczytowa | 160 kW (217,5 hp / 214,6 bhp) |
| Elektryczny moment obrotowy | 310 nm (228,8 ft-lb) |
| 0-100 km/h (0-62 mph) | 8,5 s |
| Rodzaj napędu | RWD |
| Konfiguracja silników | Jednosilnikowa tylna oś |
| Technologia silnika | PMSM |
| Typ przednich hamulców | Tarcza z pływającym zaciskiem (2 tłoki) |
| Typ tylnych hamulców | Bęben hamulcowy |
| Średnica przedniej tarczy | 358 mm (14,09") |
| Średnica tylnej tarczy | hamulec bębnowy |
| Typ przednich tarcz hamulcowych | Żeliwne |
| Typ tylnych tarcz | hamulec bębnowy |
| Hamulce mieszane (rekuperacja pedałem hamulca) | |
| Lift-up-regen (jazda na jeden pedał) | |
| Tryby zatrzymywania Lift-up-regen | Tryb Roll |
| Poziomy Lift-up-regen | Low / Mid / High |
| Tryb żeglowania | |
| Adaptacyjna rekuperacja w trybie żeglowania | |
| Liczba opcji zawieszenia | 2 (standard / sport) |
| Typ przedniego zawieszenia | Kolumna MacPhersona / Kolumna MacPhersona |
| Typ tylnego zawieszenia | Zawieszenie wielowahaczowe / Zawieszenie wielowahaczowe |
| Typ przednich sprężyn | Sprężyna śrubowa / Sprężyna śrubowa |
| Typ tylnych sprężyn | Sprężyna śrubowa / Sprężyna śrubowa |
| Adaptacyjne tłumienie przednie | Funkcja opcjonalna |
| Adaptacyjne tłumienie tylne | Funkcja opcjonalna |
| Regulacja wysokości przedniego zawieszenia | Niedostępne |
| Regulacja wysokości tylnego zawieszenia | Niedostępne |
| Prześwit | 180 mm (7,09") / 165 mm (6,50") |
| Długość | 4588 mm (180,6") |
| Wysokość | 1632 mm (64,3") |
| Szerokość bez lusterek | 1865 mm (73,4") |
| Szerokość z lusterkami | 2108 mm (83,0") |
| Współczynnik oporu powietrza / Powierzchnia czołowa | 0,28 / 2,56 m² (27,6 sq ft) |
| Rozstaw osi | 2764 mm (108,8") |
| Promień skrętu | 10,2 metr (401,6") |
| Masa własna | 2050 kg (4519,5 lbs) |
| Maksymalna masa (dopuszczalna masa całkowita) | 2640 kg (5820,2 lbs) |
| Maksymalne obciążenie dachu | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maksymalne obciążenie wraz z masą kierowcy | 590 kg (1300,7 lbs) |
| Maksymalna masa przyczepy z hamulcem | 1000 kg (2204,6 lbs) |
| Pojemność bagażnika | 520 litr (18,4 cu-ft) |
| Pojemność bagażnika po złożeniu siedzeń drugiego rzędu | 1490 litr (52,6 cu-ft) |
| Typ HMI | Skupienie ekranu z dźwigniami i przyciskami |
| Wyświetlacz head-up | Funkcja opcjonalna |
| Sterowanie głosowe | Niedostępne |
| Sterowanie gestami | Niedostępne |
| Cyfrowy zestaw wskaźników | Yes 10,2" |
| Ekran infotainmentu | Yes 10,1" |
| Nawigacja w pojeździe | Funkcja opcjonalna |
| Obsługa Apple CarPlay | Funkcja opcjonalna |
| Obsługa Android Auto | Funkcja opcjonalna |
| Dostawca map | HERE Technologies |
| Aktualizacje map online | Yes |
| Ruch drogowy w czasie rzeczywistym | Yes |
| Planowanie trasy z uwzględnieniem ładowania | Yes |
| Mapa satelitarna | Yes |
| sterowany głosem | Yes |
| prowadzenie głosowe | Yes |
| Reflektory LED matrycowe | Funkcja opcjonalna |
| Automatyczne ściemnianie reflektorów | Unknown |
| Światła doświetlające zakręty | Unknown |
| Reflektory skrętne | Niedostępne |
| Spryskiwacze reflektorów | Niedostępne |
| ABS (układ przeciwblokujący) | Funkcja standardowa |
| Automatyczne hamowanie awaryjne | Funkcja standardowa |
| Automatyczne sterowanie awaryjne | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym (CTA) | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA) | Niedostępne |
| Ostrzeżenie o senności | Funkcja standardowa |
| ESC/ESP (kontrola stabilności) | Funkcja standardowa |
| Monitorowanie martwego pola | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie przy wysiadaniu | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie przed kolizją czołową | Funkcja opcjonalna |
| Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa | Funkcja standardowa |
| Asystent utrzymania pasa ruchu | Funkcja standardowa |
| Noktowizja | Niedostępne |
| Asystent centrowania pasa (LCA) / Autosteer | Funkcja opcjonalna |
| Czujniki ultradźwiękowe |
|
| Kamery |
|
| Czujniki radarowe |
|
| Czujniki LiDAR | Brak danych |
| Pojemność akumulatora brutto | 82 kWh |
| Pojemność akumulatora netto | 76,6 kWh |
| Materiały katodowe | |
| Napięcie znamionowe | 350 V |
| Masa akumulatora | |
| Konfiguracja pakietu akumulatorów | 96s3p |
| Rodzaj akumulatora | |
| Chemia akumulatora | |
| Krzywa ładowania (kliknij, aby powiększyć) |
|
| Maksymalna moc ładowania DC | 135 kW |
| Czas ładowania 0-100% | 1 h 36 m 59 s |
| Średnia szybkość ładowania 0-100% | 47,4 kW |
| Czas ładowania 10-100% | 1 h 30 m 17 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-100% | 45,8 kW |
| Czas ładowania 10-80% | 36 m 29 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-80% | 88,2 kW |
| Czas ładowania 10-90% | 45 m 58 s |
| Średnia szybkość ładowania 10-90% | 80,0 kW |
| Wstępne ogrzewanie akumulatora podczas nawigacji do stacji ładowania | Niedostępne |
| Ręczne ogrzewanie akumulatora | Niedostępne |
| Kategoria wnętrza | Skoncentrowany na kierowcy |
| Jakość wnętrza | Wysoka jakość |
| Projekt konsoli | Tradycyjna konsola |
| Projekt wnętrza |
Black
Kolory wnętrza:
Czarny
Brown
Kolory wnętrza:
Brązowy
Czarny
Beige
Kolory wnętrza:
Czarny
Beżowy
|
| Przechowywanie |
|
| Liczba miejsc | 5 |
| Opcje przednich foteli | 2 (standard, sport) |
| Liczba sposobów regulacji (w tym opcje) | N/A, 2 |
| Regulacja głębokości siedzenia | Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna / Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna |
| Regulacja wysokości siedzenia | Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna / Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna |
| Regulacja kąta oparcia | Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna / Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna |
| Regulacja kąta siedziska | Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna / Standardowa funkcja, opcjonalnie elektryczna |
| Regulowany na wysokość zagłówek | Funkcja standardowa / Niedostępne |
| Regulowany na długość zagłówek | Niedostępne / Niedostępne |
| Regulacja podparcia ud | Niedostępne / Funkcja standardowa |
| Pamięć | Nieznany / Nieznany |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne / Standardowa funkcja elektryczna |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne / Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne / Niedostępne |
| Regulacja kąta oparcia | Niedostępne / Niedostępne |
| Ogrzewanie siedzeń | Niedostępne / Niedostępne |
| Wentylacja siedzeń | Niedostępne / Niedostępne |
| Funkcja masażu | Niedostępne / Niedostępne |
| Elektryczna regulacja podparcia lędźwiowego | Niedostępne / Niedostępne |
| Składane fotele | Funkcja standardowa / Funkcja standardowa |
| Kolory lakieru | 8 |
| Opcje felg | 11 |
| Rozmiar felg (front/rear) |
235/55R19 / 255/50R19 235/50R20 / 255/45R20 235/45R21 / 255/40R21 |
| Dostępne systemy klimatyzacji | 2 (1-zone, 3-zone) |
| Strefy klimatyzacji | 1-zone:Car/3-zone:LeftFirstRow RightFirstRow SecondRow |
| wstępne przygotowanie klimatyzacji | Funkcja standardowa |
| Tryb dla zwierząt | Niedostępne |
| Tryb kempingowy | Niedostępne |
| Poduszki powietrzne |
|
| Pasy bezpieczeństwa |
|
| Dostęp bezkluczykowy | Funkcja opcjonalna |
| Uruchamianie bezkluczykowe | Funkcja standardowa |
| Użyj telefonu jako klucza | Niedostępne |
| System alarmowy | Funkcja opcjonalna |
| Kamera samochodowa | Niedostępne |
| Nadzór parkowania | Niedostępne |
| Nazwa aplikacji | MyAudi |
| Zmień cel ładowania | Yes |
| Zobacz lokalizację samochodu | Yes |
| Zablokuj/odblokuj samochód | No |
| Otwórz/zamknij szyby | No |
| Wstępne przygotowanie | Yes |
| Zdalne parkowanie | No |
| Harmonogram ładowania | Yes |
| Zobacz historię jazdy | Yes |
| Aktywuj klakson/światła | No |