| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | Unknown |
| Carrosserietype | Sedan |
| wereldpremière | zaterdag 18 december 2021 |
| start leveringen | september 2022 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | 590-540 km (367-336 mijlen) / 456-419 km (283-260 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 11,95-13,06 kWh/100km (5,2-4,8 mi/kWh )19,74-21,48 kWh/100km (3,1-2,9 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 18,6-20,4 kWh/100km (3,3-3,0 mi/kWh )18,9-20,5 kWh/100km (3,3-3,0 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 17,5 kWh/100km(3,6 mi/kWh )17,5 kWh/100km(3,6 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 403 km (250 mijlen) / 514 km (320 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 18,8 kWh/100km(3,3 mi/kWh )24,6 kWh/100km(2,5 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 375 km (233 mijlen) / 366 km (228 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 23 kWh/100km(2,7 mi/kWh )23 kWh/100km(2,7 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 307 km (191 mijlen) / 391 km (243 mijlen) |
| Topsnelheid | 200 kph (124 mph) |
| Piekvermogen | 480 kW (652,6 hp / 643,7 bhp) |
| Elektrisch koppel | 850 nm (627,3 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 3,9 s |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Één motor op vooras en één motor op achteras |
| Motortechnologie | PMSM |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (4 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 330 mm (12,99") |
| Diameter achterremschijf | 300 mm (11,81") |
| Type voorremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Type achterremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | creep-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | Standard / Low / Very Low |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (Nio coil suspension) |
| Type ophanging voor | Multi-link |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Niet beschikbaar |
| Adaptieve demping achter | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte voor | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte achter | Standaardfunctie |
| Bodemvrijheid | 150 mm (5,91") |
| Lengte | 4790 mm (188,6") |
| Hoogte | 1499 mm (59,0") |
| Breedte zonder spiegels | 1960 mm (77,2") |
| Breedte met spiegels | 2202 mm (86,7") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,208 / Unknown |
| Wielbasis | 2888 mm (113,7") |
| Draaicirkel | 12,4 meter (488,2") |
| Ledig gewicht | 2379 kg (5244,8 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2900 kg (6393,4 lbs) |
| Maximale daklast | 100 kg (220,5 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 521 kg (1148,6 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 2000 kg (4409,2 lbs) |
| Bagageruimte | 363 liter (12,8 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | |
| HMI-type | Schermfocus met beperkte knoppen |
| Head-up display | Niet beschikbaar |
| Spraakbediening | Optionele functie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | No |
| Infotainmentscherm | No |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Niet beschikbaar |
| Ondersteuning voor Android Auto | Niet beschikbaar |
| Kaartprovider | Baidu/HERE |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | Unknown |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Standaardfunctie |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Standaardfunctie |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Optionele functie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Optionele functie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Optionele functie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Optionele functie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren |
|
| nl Sensors.Processors |
|
| Bruto batterijcapaciteit | 75 kWh / 100 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 70,5 kWh / 90 kWh |
| Kathodematerialen | NMC / NMC |
| Nominale spanning | 386 V / 358 V |
| Batterijgewicht | 535 kg (1179,5 lbs) / 555 kg (1223,6 lbs) |
| Packconfiguratie | 118s1p / 96s1p |
| Batterijtype | Prismatisch / Prismatisch |
| Batterijchemie | NMC / NMC |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 140 kW 180 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 8 m 47 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 61,5 kW / 77,0 kW |
| Laadtijd 10–100% | 1 h 4 m 43 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 58,8 kW / 73,4 kW |
| Laadtijd 10–80% | 29 m 22 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 100,8 kW / 127,1 kW |
| Laadtijd 10–90% | 40 m 47 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 82,9 kW / 116,8 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Standaardfunctie |
| Interieurcategorie | Minimalistisch |
| Interieurkwaliteit | Premium |
| Ontwerp middenconsole | — |
| Interieurontwerp |
Standard
Interieurkleuren:
Zwart
Bruin
Grijs
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 10 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaard elektrische functie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Standaardfunctie |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Standaardfunctie |
| Memory | Standaardfunctie |
| Elektrische lendesteunverstelling | Standaard elektrische functie |
| Stoelventilatie | Standaardfunctie |
| Massagefunctie | Standaardfunctie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaardfunctie, buitenste stoelen |
| Stoelverwarming | Standaardfunctie, buitenste stoelen |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie, buitenste stoelen |
| Lakkleuren | 10 |
| Velgopties | 2 |
| Velggrootte (voor/achter) |
255/50R20 / 255/50R20 255/45R21 / 255/45R21 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | 3-zone:LeftFirstRow RightFirstRow Rear |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Standaardfunctie |
| Campingmodus | Standaardfunctie |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Standaardfunctie |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Standaardfunctie |
| Parkeersurveillance | Standaardfunctie |
| Appnaam | Nio |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | Yes |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | Yes |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |