| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | ~€114,083 (Noorwegen) |
| Carrosserietype | Sedan |
| wereldpremière | donderdag 9 januari 2020 |
| start leveringen | januari 2022 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | 960-817 km (597-508 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 12,29-14,44 kWh/100km (5,1-4,3 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 13,5-16 kWh/100km (4,6-3,9 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | 516-469 mijlen (830-755 km) |
| EPA-verbruik | 4,414,2-4,0 mi/kWh (14,2-15,6 kWh/100km ) |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 13,5 kWh/100km(4,6 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 874 km (543 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 14,3 kWh/100km(4,3 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 825 km (513 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 16 kWh/100km(3,9 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 738 km (459 mijlen) |
| Topsnelheid | 270 kph (168 mph) |
| Piekvermogen | 611 kW (830,7 hp / 819,4 bhp) |
| Elektrisch koppel | 1200 nm (885,6 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 3 s |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Één motor op vooras en één motor op achteras |
| Motortechnologie | PMSM |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (6 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met vaste klauw (4 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 380 mm (14,96") |
| Diameter achterremschijf | 375 mm (14,76") |
| Type voorremschijf | Gietijzer |
| Type achterremschijf | Gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | hold-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | Slechts één niveau |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (Standard) |
| Type ophanging voor | Dubbele draagarm |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Standaardfunctie |
| Adaptieve demping achter | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 126 mm (4,96") |
| Lengte | 4975 mm (195,9") |
| Hoogte | 1409 mm (55,5") |
| Breedte zonder spiegels | 1936 mm (76,2") |
| Breedte met spiegels | 2196 mm (86,5") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,197 / Unknown |
| Wielbasis | 2960 mm (116,5") |
| Draaicirkel | 12 meter (472,4") |
| Ledig gewicht | 2360 kg (5202,9 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2850 kg (6283,2 lbs) |
| Maximale daklast | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 490 kg (1080,3 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | n.v.t. |
| Bagageruimte | 456 liter (16,1 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 627 liter (22,1 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en beperkte knoppen |
| Head-up display | Niet beschikbaar |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 14" |
| Infotainmentscherm | Yes (3 opties) 8" 12" 12" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | HERE Technologies |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | No |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Niet beschikbaar |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Niet beschikbaar |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Standaardfunctie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Standaardfunctie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren |
|
| Bruto batterijcapaciteit | 119 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 118 kWh |
| Kathodematerialen | NMC |
| Nominale spanning | 800 V |
| Batterijgewicht | |
| Packconfiguratie | 220s30p |
| Batterijtype | Cell-to-Module |
| Batterijchemie | NMC |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 300 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 14 m 6 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 95,5 kW |
| Laadtijd 10–100% | 1 h 11 m 30 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 89,1 kW |
| Laadtijd 10–80% | 29 m 1 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 170,8 kW |
| Laadtijd 10–90% | 37 m 56 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 149,3 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Standaardfunctie |
| Interieurcategorie | Rijdergericht |
| Interieurkwaliteit | Premium |
| Ontwerp middenconsole | Traditionele middenconsole |
| Interieurontwerp |
Mojave PurLuxe Leather Alternative
Interieurkleuren:
Zwart
Santa Cruz
Interieurkleuren:
Zwart
Beige
Tahoe
Interieurkleuren:
Zwart
Bruin
Mojave
Interieurkleuren:
Zwart
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 12 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaard elektrische functie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Standaard elektrische functie |
| Verstelbare dijsteun | Standaard elektrische functie |
| Memory | Standaardfunctie |
| Elektrische lendesteunverstelling | Standaard elektrische functie |
| Stoelventilatie | Standaardfunctie |
| Massagefunctie | Standaardfunctie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelverwarming | Optionele functie, buitenste stoelen |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 6 |
| Velgopties | 6 |
| Velggrootte (voor/achter) |
245/45R19 / 245/45R19 245/40R20 / 265/40R20 245/40R21 / 265/40R21 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 2 (3 - zone, 4 zone) |
| Klimaatzones | 3 - zone:LeftFirstRow RightFirstRow SecondRow/4 zone:LeftFirstRow RightFirstRow LeftSecondRow RightSecondRow |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Standaardfunctie |
| Campingmodus | Standaardfunctie |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Standaardfunctie |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Standaardfunctie |
| Parkeersurveillance | Standaardfunctie |
| Appnaam | Lucid Motors |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | No |
| Claxon/lichten activeren | Yes |