| Model | |
|---|---|
| Startprijs | Unknown |
| Carrosserietype | Supercar |
| wereldpremière | zaterdag 1 april 2023 |
| start leveringen | januari 2025 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | |
| WLTP-verbruik | |
| WLTP-verbruik met laadverlies | |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | 465 km (289 mijlen) |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 26 kWh/100km(2,4 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 308 km (191 mijlen) |
| Topsnelheid | 309 kph (192 mph) |
| Piekvermogen | 960 kW (1305,2 hp / 1287,4 bhp) |
| Elektrisch koppel | 1680 nm (1239,8 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 2,36 s |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Twee motoren op vooras en achteras |
| Motortechnologie | PMSM |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (6 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met vaste klauw (6 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 390 mm (15,35") |
| Diameter achterremschijf | 390 mm (15,35") |
| Type voorremschijf | Keramisch |
| Type achterremschijf | Keramisch |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | hold-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | High / Low |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 () |
| Type ophanging voor | Dubbele draagarm |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Standaardfunctie |
| Adaptieve demping achter | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte voor | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte achter | Standaardfunctie |
| Bodemvrijheid | 120 mm (4,72") |
| Lengte | 4966 mm (195,5") |
| Hoogte | 1295 mm (51,0") |
| Breedte zonder spiegels | 2029 mm (79,9") |
| Breedte met spiegels | mm (") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,4 / Unknown |
| Wielbasis | 2900 mm (114,2") |
| Draaicirkel | Unknown |
| Ledig gewicht | 2475 kg (5456,4 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2625 kg (5787,1 lbs) |
| Maximale daklast | |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 150 kg (330,7 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | n.v.t. |
| Bagageruimte | 200 liter (7,1 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | |
| HMI-type | Schermfocus met beperkte knoppen |
| Head-up display | Niet beschikbaar |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 10" |
| Infotainmentscherm | Yes 11" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | Amap |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | Yes |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Standaardfunctie |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Standaardfunctie |
| Draaibare koplampen | Standaardfunctie |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Standaardfunctie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Standaardfunctie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | — |
| ADAS-processors |
|
| Bruto batterijcapaciteit | 83 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 80 kWh |
| Kathodematerialen | LFP |
| Nominale spanning | 630 V |
| Batterijgewicht | — |
| Packconfiguratie | — |
| Batterijtype | Prismatisch |
| Batterijchemie | LFP |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 500 kW |
| Laadtijd 0–100% | 19 m 47 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 242,5 kW |
| Laadtijd 10–100% | 18 m 28 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 233,8 kW |
| Laadtijd 10–80% | 7 m 16 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 462,4 kW |
| Laadtijd 10–90% | 9 m 30 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 403,9 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Standaardfunctie |
| Interieurcategorie | Rijdergericht |
| Interieurkwaliteit | Luxe |
| Ontwerp middenconsole | — |
| Interieurontwerp |
Standard
Interieurkleuren:
Zwart
Kleuren van de stoelen: 1
Kleuren van de hemelbekleding: 1
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 12 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaard elektrische functie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Standaardfunctie |
| Elektrische lendesteunverstelling | Standaard elektrische functie |
| Stoelventilatie | Standaardfunctie |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Unknown |
| Stoelverwarming | Unknown |
| Stoelventilatie | Unknown |
| Massagefunctie | Unknown |
| Elektrische lendesteunverstelling | Unknown |
| Inklapbare stoelen | Unknown |
| Lakkleuren | 5 |
| Velgopties | 1 |
| Velggrootte (voor/achter) |
275/35R21 / 325/30R21 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | Dual-zone climate control:FrontLeft FrontRight |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Standaardfunctie |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Standaardfunctie |
| Parkeersurveillance | Standaardfunctie |
| Appnaam | YANGWANG |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | Yes |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |