| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | ~€5,807 (China) |
| Carrosserietype | Hatchback |
| wereldpremière | zondag 1 februari 2026 |
| start leveringen | maart 2026 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | |
| WLTP-verbruik | |
| WLTP-verbruik met laadverlies | |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | 205 km (127 mijlen) |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | |
| Topsnelheid | 100 kph (62 mph) |
| Piekvermogen | 30 kW (40,8 hp / 40,2 bhp) |
| Elektrisch koppel | 85 nm (62,7 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | s |
| Type aandrijving | RWD |
| Motorconfiguratie | Één motor achteras |
| Motortechnologie | |
| Type voorrem | Schijfrem met zwevende klauw |
| Type achterrem | Trommelrem |
| Diameter voorremschijf | |
| Diameter achterremschijf | trommelrem |
| Type voorremschijf | Unknown |
| Type achterremschijf | trommelrem |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (Standard) |
| Type ophanging voor | MacPherson-veerpoot |
| Type ophanging achter | Torsiebalk |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Niet beschikbaar |
| Adaptieve demping achter | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | mm (") |
| Lengte | 3268 mm (128,7") |
| Hoogte | 1575 mm (62,0") |
| Breedte zonder spiegels | 1520 mm (59,8") |
| Breedte met spiegels | mm (") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | Unknown / Unknown |
| Wielbasis | 2190 mm (86,2") |
| Draaicirkel | 9 meter (354,3") |
| Ledig gewicht | 780 kg (1719,6 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 1100 kg (2425,1 lbs) |
| Maximale daklast | |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 320 kg (705,5 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | n.v.t. |
| Bagageruimte | 170 liter (6,0 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 838 liter (29,6 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met beperkte knoppen |
| Head-up display | Niet beschikbaar |
| Spraakbediening | Niet beschikbaar |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | No |
| Infotainmentscherm | No |
| In-car navigatie | Niet beschikbaar |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Optionele functie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Niet beschikbaar |
| Kaartprovider | |
| Online kaartupdates | Unknown |
| Real-time verkeer | Unknown |
| Routeplanning met laadplanning | Unknown |
| Satellietbeeldkaart | Unknown |
| spraakgestuurd | Unknown |
| spraakgeleiding | Unknown |
| LED-matrixkoplampen | Niet beschikbaar |
| Automatisch dimmende koplampen | Niet beschikbaar |
| Bochtverlichting | Niet beschikbaar |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Niet beschikbaar |
| Automatische noodstuurfunctie | Niet beschikbaar |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Niet beschikbaar |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Niet beschikbaar |
| Slaperigheidswaarschuwing | Niet beschikbaar |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Optionele functie |
| Dodehoekbewaking | Niet beschikbaar |
| Uitstapwaarschuwing | Niet beschikbaar |
| Frontale botsingswaarschuwing | Niet beschikbaar |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Niet beschikbaar |
| Rijstrookassistent | Niet beschikbaar |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Niet beschikbaar |
| Ultrasoonsensoren | |
| Camera's |
|
| Radar sensoren | |
| LiDAR-sensoren | |
| Bruto batterijcapaciteit | 16,2 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | kWh |
| Kathodematerialen | LFP |
| Nominale spanning | 96 V |
| Batterijgewicht | |
| Packconfiguratie | |
| Batterijtype | Prismatisch |
| Batterijchemie | LFP |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | |
| Laadtijd 0–100% | 0 m 0 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | |
| Laadtijd 10–100% | 0 m 0 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | |
| Laadtijd 10–80% | 0 m 0 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | |
| Laadtijd 10–90% | 0 m 0 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Niet beschikbaar |
| Interieurcategorie | Functioneel |
| Interieurkwaliteit | Budget |
| Ontwerp middenconsole | Traditionele middenconsole |
| Interieurontwerp |
Gray Fabric
Interieurkleuren:
nl common.color.NotSet
|
| Opbergruimte | n.v.t. |
| Aantal zitplaatsen | 2, 2) |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | N/A |
| Zitdiepteverstelling | Standaardfunctie |
| Zithoogteverstelling | Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaardfunctie |
| Hoekverstelling zitkussen | Niet beschikbaar |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelverwarming | Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 4 |
| Velgopties | 1 |
| Velggrootte (voor/achter) |
155/70R13 / 155/70R13 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | Single zone:Front |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Standaardfunctie |
| Campingmodus | Standaardfunctie |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Optionele functie |
| Keyless go | Optionele functie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Niet beschikbaar |
| Alarmsysteem | Niet beschikbaar |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | Ling OS |
| Laaddoel wijzigen | No |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | No |
| Rijgeschiedenis bekijken | No |
| Claxon/lichten activeren | No |