| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | €36,995 |
| Carrosserietype | Crossover |
| wereldpremière | donderdag 23 mei 2024 |
| start leveringen | november 2024 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | 436-414 km (271-257 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 12,61-13,29 kWh/100km (4,9-4,7 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 14,9-15,8 kWh/100km (4,2-3,9 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 16 kWh/100km(3,9 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 344 km (214 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 19 kWh/100km(3,3 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 289 km (180 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 20 kWh/100km(3,1 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 275 km (171 mijlen) |
| Topsnelheid | 170 kph (106 mph) |
| Piekvermogen | 150 kW (203,9 hp / 201,2 bhp) |
| Elektrisch koppel | 283 nm (208,9 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 7,5 s |
| Type aandrijving | FWD |
| Motorconfiguratie | Één motor vooras |
| Motortechnologie | PMSM |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (2 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 345 mm (13,58") |
| Diameter achterremschijf | 345 mm (13,58") |
| Type voorremschijf | Gietijzer |
| Type achterremschijf | Gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | Hold of Roll |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | 0 / 1 / 2 / 3 |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (standard) |
| Type ophanging voor | MacPherson-veerpoot |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Niet beschikbaar |
| Adaptieve demping achter | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 140 mm (5,51") |
| Lengte | 4300 mm (169,3") |
| Hoogte | 1560 mm (61,4") |
| Breedte zonder spiegels | 1850 mm (72,8") |
| Breedte met spiegels | mm (") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,263 / Unknown |
| Wielbasis | 2680 mm (105,5") |
| Draaicirkel | 10,2 meter (401,6") |
| Ledig gewicht | 1725 kg (3803,0 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2270 kg (5004,5 lbs) |
| Maximale daklast | 80 kg (176,4 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 545 kg (1201,5 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 500 kg (1102,3 lbs) |
| Bagageruimte | 460 liter (16,2 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1251 liter (44,2 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en knoppen |
| Head-up display | Optionele functie |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 30" |
| Infotainmentscherm | Yes 30" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | HERE Technologies |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | No |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Optionele functie |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Niet beschikbaar |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Standaardfunctie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Optionele functie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Standaardfunctie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | n.v.t. |
| ADAS-processors | — |
| Bruto batterijcapaciteit | 58,3 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 55 kWh |
| Kathodematerialen | NMC |
| Nominale spanning | 369 V |
| Batterijgewicht | — |
| Packconfiguratie | — |
| Batterijtype | — |
| Batterijchemie | NMC |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 100 kW |
| Laadtijd 0–100% | 58 m 29 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 56,4 kW |
| Laadtijd 10–100% | 54 m 4 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 54,9 kW |
| Laadtijd 10–80% | 29 m 18 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 78,8 kW |
| Laadtijd 10–90% | 40 m 4 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 65,9 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Niet beschikbaar |
| Interieurcategorie | Functioneel |
| Interieurkwaliteit | Standaard |
| Ontwerp middenconsole | Drijvende console |
| Interieurontwerp |
Air/earth Medium Gray
Interieurkleuren:
Grijs
Donkergrijs
Earth Light Gray
Interieurkleuren:
Lichtgrijs
Donkergrijs
Air / Earth Navy interior
Interieurkleuren:
Lichtgrijs
Blauw
GT-Line
Interieurkleuren:
Zwart
Wit
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 6 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaardfunctie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Standaardfunctie |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Onbekend |
| Elektrische lendesteunverstelling | Optionele elektrische functie |
| Stoelventilatie | Optionele functie |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaardfunctie |
| Stoelverwarming | Optionele functie, buitenste stoelen |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 8 |
| Velgopties | 3 |
| Velggrootte (voor/achter) |
215/60R17 / 215/60R17 215/50R19 / 215/50R19 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | 2-zone:LeftFirstRow RightFirstRow |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Niet beschikbaar |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | Kia Connect |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | Yes |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | No |