| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | ~€19,550 (Spanje) |
| Carrosserietype | Hatchback |
| wereldpremière | dinsdag 17 oktober 2023 |
| start leveringen | mei 2024 |
| Modelstatus | Aangekondigd |
| WLTP-actieradius | 326 km (203 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 13,50 kWh/100km(4,6 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 16,4 kWh/100km(3,8 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 20 kWh/100km(3,1 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 220 km (137 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 23 kWh/100km(2,7 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 191 km (119 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 24 kWh/100km(2,6 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 183 km (114 mijlen) |
| Topsnelheid | 135 kph (84 mph) |
| Piekvermogen | 83 kW (112,8 hp / 111,3 bhp) |
| Elektrisch koppel | 120 nm (88,6 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 11 s |
| Type aandrijving | FWD |
| Motorconfiguratie | Één motor vooras |
| Motortechnologie | |
| Type voorrem | Schijfrem met zwevende klauw |
| Type achterrem | Trommelrem |
| Diameter voorremschijf | |
| Diameter achterremschijf | trommelrem |
| Type voorremschijf | Geventileerd gietijzer |
| Type achterremschijf | trommelrem |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | creep-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | brake / cruise |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (MacPherson front / Torsion beam rear) |
| Type ophanging voor | MacPherson-veerpoot |
| Type ophanging achter | Torsiebalk |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Niet beschikbaar |
| Adaptieve demping achter | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 163 mm (6,42") |
| Lengte | 4015 mm (158,1") |
| Hoogte | 1577 mm (62,1") |
| Breedte zonder spiegels | 1755 mm (69,1") |
| Breedte met spiegels | 1813 mm (71,4") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | Unknown / Unknown |
| Wielbasis | 2540 mm (100,0") |
| Draaicirkel | 10,9 meter (429,1") |
| Ledig gewicht | 1416 kg (3121,7 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 1910 kg (4210,8 lbs) |
| Maximale daklast | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 494 kg (1089,1 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 550 kg (1212,5 lbs) |
| Bagageruimte | 310 liter (10,9 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 1200 liter (42,4 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en knoppen |
| Head-up display | Niet beschikbaar |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | No |
| Infotainmentscherm | No |
| In-car navigatie | Optionele functie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Optionele functie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Optionele functie |
| Kaartprovider | TomTom |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | Unknown |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Niet beschikbaar |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Niet beschikbaar |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Niet beschikbaar |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Niet beschikbaar |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Niet beschikbaar |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Niet beschikbaar |
| Uitstapwaarschuwing | Niet beschikbaar |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Niet beschikbaar |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | — |
| nl Sensors.Processors |
|
| Bruto batterijcapaciteit | 45 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 44 kWh |
| Kathodematerialen | LFP |
| Nominale spanning | — |
| Batterijgewicht | — |
| Packconfiguratie | — |
| Batterijtype | Prismatisch |
| Batterijchemie | LFP |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 100 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 40 m 10 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 26,4 kW |
| Laadtijd 10–100% | 1 h 19 m 52 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 29,7 kW |
| Laadtijd 10–80% | 25 m 46 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 71,7 kW |
| Laadtijd 10–90% | 35 m 35 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 59,4 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Niet beschikbaar |
| Handmatige batterijverwarming | Standaardfunctie |
| Interieurcategorie | Functioneel |
| Interieurkwaliteit | Standaard |
| Ontwerp middenconsole | — |
| Interieurontwerp |
Standard
Interieurkleuren:
Zwart
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 2 (Start, Advanced Comfort) |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | N/A, N/A |
| Zitdiepteverstelling | Standaardfunctie / Standaardfunctie |
| Zithoogteverstelling | Onbekend / Standaardfunctie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaardfunctie / Standaardfunctie |
| Hoekverstelling zitkussen | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar / Standaardfunctie |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Memory | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Stoelverwarming | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar / Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie / Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 5 |
| Velgopties | 2 |
| Velggrootte (voor/achter) |
205/55R16 / 205/55R16 205/50R17 / 205/50R17 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | standard:Car |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Niet beschikbaar |
| Keyless go | Niet beschikbaar |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Niet beschikbaar |
| Alarmsysteem | Niet beschikbaar |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | My Citroën |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |