| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | Unknown |
| Carrosserietype | SUV |
| wereldpremière | dinsdag 22 maart 2022 |
| start leveringen | januari 2023 |
| Modelstatus | In productie |
| WLTP-actieradius | 501-426 km (311-265 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 19,16-22,54 kWh/100km (3,2-2,8 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | |
| EPA-actieradius | |
| EPA-verbruik | |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 24 kWh/100km(2,6 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 400 km (249 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | 27 kWh/100km(2,3 mi/kWh ) |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | 356 km (221 mijlen) |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 29 kWh/100km(2,1 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 331 km (206 mijlen) |
| Topsnelheid | 220 kph (137 mph) |
| Piekvermogen | 410 kW (557,4 hp / 549,8 bhp) |
| Elektrisch koppel | 820 nm (605,2 ft-lb) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | 4,1 s |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Één motor op vooras en één motor op achteras |
| Motortechnologie | |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw (4 zuigers) |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw (1 zuigers) |
| Diameter voorremschijf | 350 mm (13,78") |
| Diameter achterremschijf | 350 mm (13,78") |
| Type voorremschijf | Gietijzer |
| Type achterremschijf | Gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | creep-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | D-- / D- / D |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (Adaptive Air Suspension) |
| Type ophanging voor | Dubbele draagarm |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Luchtveer |
| Type achterveer | Luchtveer |
| Adaptieve demping voor | Standaardfunctie |
| Adaptieve demping achter | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte voor | Standaardfunctie |
| Verstelbare hoogte achter | Standaardfunctie |
| Bodemvrijheid | 145 - 205 mm (5,71" - 8,07") |
| Lengte | 4865 mm (191,5") |
| Hoogte | 1651 mm (65,0") |
| Breedte zonder spiegels | 1948 mm (76,7") |
| Breedte met spiegels | 2163 mm (85,2") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,305 / Unknown |
| Wielbasis | 2903 mm (114,3") |
| Draaicirkel | 12,3 meter (484,3") |
| Ledig gewicht | 2480 kg (5467,5 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 3110 kg (6856,4 lbs) |
| Maximale daklast | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 630 kg (1388,9 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 1800 kg (3968,3 lbs) |
| Bagageruimte | 535 liter (18,9 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | |
| HMI-type | Schermfocus met hendels en beperkte knoppen |
| Head-up display | Standaardfunctie |
| Spraakbediening | Standaardfunctie |
| Gebarenbediening | Niet beschikbaar |
| Digitaal instrumentendisplay | No |
| Infotainmentscherm | No |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Standaardfunctie |
| Ondersteuning voor Android Auto | Standaardfunctie |
| Kaartprovider | TomTom |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | Unknown |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Standaardfunctie |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Standaardfunctie |
| Draaibare koplampen | Standaardfunctie |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Standaardfunctie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Standaardfunctie |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | n.v.t. |
| nl Sensors.Processors |
|
| Bruto batterijcapaciteit | 105 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 96 kWh |
| Kathodematerialen | NMC |
| Nominale spanning | 400 V |
| Batterijgewicht | — |
| Packconfiguratie | 198s2p |
| Batterijtype | Prismatisch |
| Batterijchemie | NMC |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 150 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 5 m 15 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 88,3 kW |
| Laadtijd 10–100% | 1 h 0 m 18 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 86,0 kW |
| Laadtijd 10–80% | 34 m 52 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 115,6 kW |
| Laadtijd 10–90% | 45 m 17 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 101,7 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Standaardfunctie |
| Handmatige batterijverwarming | Standaardfunctie |
| Interieurcategorie | Rijdergericht |
| Interieurkwaliteit | Luxe |
| Ontwerp middenconsole | — |
| Interieurontwerp |
Standard
Interieurkleuren:
Zwart
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 10 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaard elektrische functie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Standaard bestuurder, niet beschikbaar voor passagier |
| Elektrische lendesteunverstelling | Standaard elektrische functie |
| Stoelventilatie | Optionele functie |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelverwarming | Optionele functie, buitenste stoelen |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 8 |
| Velgopties | 3 |
| Velggrootte (voor/achter) |
255/50R19 / 255/50R19 255/45R20 / 295/40R20 255/40R21 / 295/35R21 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | 3 Zone:LeftFirstRow RightFirstRow SecondRow |
| voorklimatisering | Standaardfunctie |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Niet beschikbaar |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Niet beschikbaar |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | Maserati Connect |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | No |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | Yes |
| Claxon/lichten activeren | Yes |