| Model |
|
|---|---|
| Startprijs | Unknown |
| Carrosserietype | SUV |
| wereldpremière | woensdag 17 november 2021 |
| start leveringen | augustus 2023 |
| Modelstatus | Gestopt |
| WLTP-actieradius | 690 km (429 mijlen) |
| WLTP-verbruik | 15,43 kWh/100km(4,0 mi/kWh ) |
| WLTP-verbruik met laadverlies | 18,33 kWh/100km(3,4 mi/kWh ) |
| EPA-actieradius | 360-355 mijlen (579-571 km) |
| EPA-verbruik | 3,418,4-3,3 mi/kWh (18,4-18,7 kWh/100km ) |
| CLTC-actieradius instapuitvoering | |
| 90kmh/56mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 23 kWh/100km(2,7 mi/kWh ) |
| 90kmh/56mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 463 km (288 mijlen) |
| 70mph/112kmh verbruik onder perfecte omstandigheden | |
| 70mph/112kmh actieradius onder perfecte omstandigheden | |
| 120kmh/75mph verbruik onder perfecte omstandigheden | 29 kWh/100km(2,1 mi/kWh ) |
| 120kmh/75mph actieradius onder perfecte omstandigheden | 367 km (228 mijlen) |
| Topsnelheid | 205 kph (127 mph) |
| Piekvermogen | 344 kW (467,7 hp / 461,3 bhp) (400 kW (543,8 hp / 536,4 bhp) met boost) |
| Elektrisch koppel | 696 nm (513,6 ft-lb) (737 nm (543,9 ft-lb) met boost) |
| 0-100km/h (0-62 mph) | s (4,2 s met boost) |
| Type aandrijving | AWD |
| Motorconfiguratie | Één motor op vooras en één motor op achteras |
| Motortechnologie | PMSM |
| Type voorrem | Schijfrem met vaste klauw |
| Type achterrem | Schijfrem met zwevende klauw |
| Diameter voorremschijf | |
| Diameter achterremschijf | |
| Type voorremschijf | Gietijzer |
| Type achterremschijf | Gietijzer |
| Blended remmen (rekuperatie via rempedaal) | |
| Lift-up-rekuperatie (one-pedal driving) | |
| Lift-up-rekuperatiestopmodi | hold-modus |
| Lift-up-rekuperatieniveaus | D / L |
| Zeilen | |
| Adaptieve rekuperatie bij zeilen | |
| Aantal ophangingsopties | 1 (Standard Suspension) |
| Type ophanging voor | MacPherson-veerpoot |
| Type ophanging achter | Multi-link |
| Type voorveer | Spoelveer |
| Type achterveer | Spoelveer |
| Adaptieve demping voor | Niet beschikbaar |
| Adaptieve demping achter | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte voor | Niet beschikbaar |
| Verstelbare hoogte achter | Niet beschikbaar |
| Bodemvrijheid | 179 mm (7,05") |
| Lengte | 4774 mm (188,0") |
| Hoogte | 1631 mm (64,2") |
| Breedte zonder spiegels | 1982 mm (78,0") |
| Breedte met spiegels | mm (") |
| Luchtweerstandscoëfficiënt / Frontaal oppervlak | 0,27 / Unknown |
| Wielbasis | 2921 mm (115,0") |
| Draaicirkel | 11,95 meter (470,5") |
| Ledig gewicht | 2433 kg (5363,8 lbs) |
| Maximaal gewicht (GVWR) | 2974 kg (6556,5 lbs) |
| Maximale daklast | 75 kg (165,3 lbs) |
| Maximale belading inclusief bestuurder | 541 kg (1192,7 lbs) |
| Maximaal aanhangergewicht geremd | 1820 kg (4012,4 lbs) |
| Bagageruimte | 476 liter (16,8 cu-ft) |
| Bagageruimte met alle achterstoelen neergeklapt | 918 liter (32,4 cu-ft) |
| HMI-type | Schermfocus met beperkte knoppen |
| Head-up display | Niet beschikbaar |
| Spraakbediening | Unknown |
| Gebarenbediening | Unknown |
| Digitaal instrumentendisplay | Yes 10,2" |
| Infotainmentscherm | Yes 17,1" |
| In-car navigatie | Standaardfunctie |
| Apple CarPlay-ondersteuning | Niet beschikbaar |
| Ondersteuning voor Android Auto | Niet beschikbaar |
| Kaartprovider | TomTom |
| Online kaartupdates | Yes |
| Real-time verkeer | Yes |
| Routeplanning met laadplanning | Yes |
| Satellietbeeldkaart | Unknown |
| spraakgestuurd | Yes |
| spraakgeleiding | Yes |
| LED-matrixkoplampen | Niet beschikbaar |
| Automatisch dimmende koplampen | Standaardfunctie |
| Bochtverlichting | Niet beschikbaar |
| Draaibare koplampen | Niet beschikbaar |
| Koplampsproeiers | Niet beschikbaar |
| ABS (antiblokkeersysteem) | Standaardfunctie |
| Automatische noodremming | Standaardfunctie |
| Automatische noodstuurfunctie | Standaardfunctie |
| cross-traffic waarschuwing (CTA) | Standaardfunctie |
| Cross-traffic waarschuwing achter (RCTA) | Standaardfunctie |
| Slaperigheidswaarschuwing | Standaardfunctie |
| ESP/ESC (elektronische stabiliteitscontrole) | Standaardfunctie |
| Dodehoekbewaking | Standaardfunctie |
| Uitstapwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Frontale botsingswaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookvertrekwaarschuwing | Standaardfunctie |
| Rijstrookassistent | Standaardfunctie |
| Nachtzichtsysteem | Niet beschikbaar |
| Rijstrookcentreringsassistent (LCA) / Autosteer | Niet beschikbaar |
| Ultrasoonsensoren |
|
| Camera's |
|
| Radar sensoren |
|
| LiDAR-sensoren | |
| Bruto batterijcapaciteit | 113 kWh |
| Netto batterijcapaciteit | 106,5 kWh |
| Kathodematerialen | NMC811 |
| Nominale spanning | 380 V |
| Batterijgewicht | 570 kg (1256,6 lbs) |
| Packconfiguratie | |
| Batterijtype | Pouchcel |
| Batterijchemie | NMC811 |
| Laadcurve (klik voor volledige weergave) |
|
| Maximale DC-laadsnelheid | 170 kW |
| Laadtijd 0–100% | 1 h 19 m 1 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 0-100% | 80,9 kW |
| Laadtijd 10–100% | 1 h 13 m 48 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-100% | 77,9 kW |
| Laadtijd 10–80% | 39 m 17 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-80% | 113,9 kW |
| Laadtijd 10–90% | 56 m 50 s |
| Gemiddelde laadsnelheid 10-90% | 89,9 kW |
| Voorkonditionering bij navigeren naar laadstation | Niet beschikbaar |
| Handmatige batterijverwarming | Niet beschikbaar |
| Interieurcategorie | Minimalistisch |
| Interieurkwaliteit | Standaard |
| Ontwerp middenconsole | Drijvende console |
| Interieurontwerp |
Standard
Interieurkleuren:
nl common.color.NotSet
|
| Opbergruimte |
|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| opties voor voorstoelen | 1 |
| Aantal verstelmogelijkheden (incl. opties) | 6 |
| Zitdiepteverstelling | Standaard elektrische functie |
| Zithoogteverstelling | Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaard elektrische functie |
| Hoekverstelling zitkussen | Standaard elektrische functie |
| Hoogte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Lengte verstelbare hoofdsteun | Niet beschikbaar |
| Verstelbare dijsteun | Niet beschikbaar |
| Memory | Standaardfunctie |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Rugleuninghellingsverstelling | Standaardfunctie |
| Stoelverwarming | Standaardfunctie, buitenste stoelen |
| Stoelventilatie | Niet beschikbaar |
| Massagefunctie | Niet beschikbaar |
| Elektrische lendesteunverstelling | Niet beschikbaar |
| Inklapbare stoelen | Standaardfunctie |
| Lakkleuren | 12 |
| Velgopties | 6 |
| Velggrootte (voor/achter) |
255/50R20 / 255/50R20 255/45R22 / 255/45R22 |
| Beschikbare klimaatsystemen | 1 |
| Klimaatzones | |
| voorklimatisering | Unknown |
| Huisdierenmodus | Niet beschikbaar |
| Campingmodus | Standaardfunctie |
| Airbags |
|
| veiligheidsgordels |
|
| Keyless entry | Standaardfunctie |
| Keyless go | Standaardfunctie |
| Smartphone als sleutel gebruiken | Standaardfunctie |
| Alarmsysteem | Standaardfunctie |
| Dashcam | Niet beschikbaar |
| Parkeersurveillance | Niet beschikbaar |
| Appnaam | My Fisker |
| Laaddoel wijzigen | Yes |
| Autolocatie bekijken | Yes |
| Auto vergrendelen/ontgrendelen | Yes |
| Ramen openen/sluiten | Yes |
| Start-/stop-voorkonditionering | Yes |
| Parkeren op afstand | No |
| Laden plannen | Yes |
| Rijgeschiedenis bekijken | No |
| Claxon/lichten activeren | Yes |