Porsche Taycan Sport Turismo (GEN1) krzywa ładowania i osiągi

MY2022, MY2023, MY2024
Ostatnia zmiana: sie 10, 2026

Poniższa krzywa przedstawia moc ładowania modelu Porsche Taycan Sport Turismo (GEN1) przy różnych poziomach naładowania akumulatora. Wykresy zasięgu i czasu zawierają dodatkowe informacje.

Ten model jest dostępny z kilkoma wariantami akumulatora. Poniżej przedstawiono parametry ładowania każdego z nich.

Najważniejsze informacje o ładowaniu

Maksymalna moc ładowania DC
225 kW
Pojemność akumulatora
79,2 kWh
Architektura
615 V

79,2 kWh — Performance Battery

Wydajność ładowania

Średnia moc ładowania od 0 do 100% 94,0 kW
Średnia moc ładowania od 10 do 100% 88,8 kW
Średnia moc ładowania od 10 do 80% 156,5 kW

Zaawansowane metryki

Maksymalny współczynnik C 2,80 C
Średni współczynnik C 1,90 C
Optymalny zakres ładowania 0% – 67%

Analiza czasu

Analiza zasięgu

Kluczowe informacje

Efektywna moc ładowania z uwzględnieniem dodatkowych 5 minut 135,6 kW
Optymalny czas ładowania 21m 2s
Czas ładowania 10-80% 19 m 3 s

Analiza mocy ładowania

Zakres SoC Moc wyjściowa ładowarki (kW) Całkowity czas Dodana energia
0-100% 94,0 kW 45 m 17 s 71,0 kWh
10-100% 88,8 kW 43 m 10 s 63,9 kWh
10-80% 156,5 kW 19 m 3 s 49,7 kWh

Przyrost zasięgu na minutę według cyklu jazdy

Zakres SoC EPA WLTP 70 mph 120 km/h
0-100% ? 9,5 km (5,9 mi) ? 7,1 km (4,4 mi)
10-100% ? 9,0 km (5,6 mi) ? 6,7 km (4,2 mi)
10-80% ? 15,8 km (9,8 mi) ? 11,9 km (7,4 mi)

Dane krzywej ładowania (0–100% SoC)

SoC Moc wyjściowa ładowarki Łączny czas od 0% Energia dostarczona do akumulatora

Moc wyjściowa ładowarki to moc dostarczana przez stację ładowania. Energia dostarczona do akumulatora to ilość, która rzeczywiście do niego trafia: około 5% jest tracone po drodze w postaci ciepła i podczas konwersji, a czasy ładowania są obliczane na podstawie tej pomniejszonej ilości energii. Dlatego podzielenie energii przez czas daje wartość o około 5% niższą niż w kolumnie mocy wyjściowej ładowarki. Wartość 5% jest szacunkowa — rzeczywiste straty zależą od temperatury, stanu naładowania i użytej ładowarki. Dowiedz się więcej o stratach ładowania

93,4 kWh — Performance Battery Plus

Wydajność ładowania

Średnia moc ładowania od 0 do 100% 99,6 kW
Średnia moc ładowania od 10 do 100% 95,2 kW
Średnia moc ładowania od 10 do 80% 195,5 kW

Zaawansowane metryki

Maksymalny współczynnik C 2,84 C
Średni współczynnik C 1,94 C
Optymalny zakres ładowania 3% – 65%

Analiza czasu

Analiza zasięgu

Kluczowe informacje

Efektywna moc ładowania z uwzględnieniem dodatkowych 5 minut 164,9 kW
Optymalny czas ładowania 18m 53s
Czas ładowania 10-80% 17 m 58 s

Analiza mocy ładowania

Zakres SoC Moc wyjściowa ładowarki (kW) Całkowity czas Dodana energia
0-100% 99,6 kW 50 m 24 s 83,7 kWh
10-100% 95,2 kW 47 m 29 s 75,3 kWh
10-80% 195,5 kW 17 m 58 s 58,6 kWh

Przyrost zasięgu na minutę według cyklu jazdy

Zakres SoC EPA WLTP 70 mph 120 km/h
0-100% ? 9,6 km (6,0 mi) ? 7,5 km (4,7 mi)
10-100% ? 9,2 km (5,7 mi) ? 7,2 km (4,5 mi)
10-80% ? 18,8 km (11,7 mi) ? 14,8 km (9,2 mi)

Dane krzywej ładowania (0–100% SoC)

SoC Moc wyjściowa ładowarki Łączny czas od 0% Energia dostarczona do akumulatora

Moc wyjściowa ładowarki to moc dostarczana przez stację ładowania. Energia dostarczona do akumulatora to ilość, która rzeczywiście do niego trafia: około 5% jest tracone po drodze w postaci ciepła i podczas konwersji, a czasy ładowania są obliczane na podstawie tej pomniejszonej ilości energii. Dlatego podzielenie energii przez czas daje wartość o około 5% niższą niż w kolumnie mocy wyjściowej ładowarki. Wartość 5% jest szacunkowa — rzeczywiste straty zależą od temperatury, stanu naładowania i użytej ładowarki. Dowiedz się więcej o stratach ładowania

Więcej informacji

Alternatywne modele

Na szybko rozwijającym się rynku pojazdów elektrycznych EVKX.net zidentyfikował kilka alternatyw dla Porsche Taycan Sport Turismo (GEN1), które warto rozważyć w oparciu o cechy, specyfikacje i ceny.